Дніпро

Сторінка 7: Хірурги в Дніпрі

Лікар Уролог, Хірург, Андролог Люлька Дмитро Іванович на Doc.ua
Дмитро Іванович має великий досвід в практичній урології, виконує весь спектр діагностичних і терапевтичних процедур, здійснює терапію функціональних, структурних, запальних, інфекційних та інших патологій і поразок органів сечостатевої системи
Лікар Хірург Старунова Мирослава Ванадіевна на Doc.ua
Лікар Старунова М.В. є кваліфікованим дитячим хірургом, який займається хірургічним лікуванням гнійних процесів, травм, ранових і опікових поразок, а також інших патологій, які потребують оперативного втручання.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Лікар Хірург Хаустов Сергій Олександрович на Doc.ua
Хаустов Сергій Олександрович
Є провідним пластичним хірургом в Медичному центрі «Олімпія», має ступінь кандидата наук, вищу категорію по хірургії. Професійні інтереси - пластика обличчя (нижній/верхній частині, середньої третини), пластика тіла (ліпосакція, абдомінопластика, операції на грудях), контурна пластика.
Лікар Хірург, Уролог Кутовий Максим Олександрович на Doc.ua
Кутовий Максим Олександрович
Максим Олександрович є кваліфікованим хірургом, урологом і трансплантологом. Проводить лапароскопічні та відкриті хірургічні втручання при грижах, жовчнокам'яній хворобі, апендициті, кістах і пухлинах нирок, нефроптоз і ін.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Лікар Хірург Шептун Юрій Юрієвич на Doc.ua
Шептун Юрій Юрієвич
21рік досвіду
Лікар Хірург Ашкіназі Борис Григорович на Doc.ua
Хірург займається лікуванням захворювань хірургічного профілю у дітей. Вільно володіє методиками оперативних втручань, що застосовуються при вентральних грижах, грижах білої лінії і діастазі прямих м'язів живота, крипторхізмі, гігромі, видаляє доброякісні новоутворення, врослі нігті, допомагає при патологіях м'яких тканин, гнійно-запальних процесах шкіри, апендициті, парапроктиті
Лікар Хірург Царьова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням вродженої дитячої патології (грижі, водянки, фімози, невуси, гемангіоми, атероми і т.д.), патологією пальців кисті і стоп (запальні процеси - панариції, паронихии, врослі нігті), гнійно-запальними захворюваннями м'яких тканин різної локалізації (фурункули, абсцеси, флегмони, лімфаденіти), радикальним лікуванням кіст куприка. Займається наданням невідкладної хірургічної допомоги дітям з гострим апендицитом, травмами грудної та черевної порожнин. Володіє сучасними малоінвазивними методами оперативних втручань (лапароскопія, торакоскопія, і т.д.).
Виклик додому
Лікар Онколог, Хірург Шкарупа Дмитро Глібович на Doc.ua
Лікар є оперуючим, торакальним хірургом-онкологом. Провів сотні успішних операцій на органах грудної порожнини з використанням інноваційних методів лікування. Досконало володіє стандартами діагностики та раннього розпізнавання злоякісних і доброякісних захворювань органів грудної порожнини
Лікар Флеболог, Хірург Євсюков Євгеній Анатолійович на Doc.ua
Євген Анатолійович є кваліфікованим судинним хірургом, що спеціалізуються на лікуванні хвороб, що виникають в судинах нижніх кінцівок і всього організму. Проводить косметичні, реконструктивно-відновлювальні операції і операції з лікування варикозу, тромбозу, лімфедему, венозної недостатності та ін.
Лікар Хірург, Проктолог Батозський Олексій Сергійович на Doc.ua
Надає амбулаторну допомогу хворим проктологічного профілю за допомогою впровадження у своїй практиці малоінвазивних методик лікування. Спеціалізується на різних проктологічних проблемах — геморой, анальна тріщина, поліпи анального отвору, кондиломи та багато іншого
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація хірурга 350 грн. Консультація проктолога 380 грн.