Дніпро

Сторінка 8: Хірурги в Дніпрі

Лікар Хірург, Мамолог Троян Олег Владленович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній хірургії та мамології. Здійснює фізіотерапевтичні процедури, пов'язані з поліпшенням кровопостачання органу при лактації, становить схему гормональної терапії, контролює харчування молодої мами
Лікар Хірург Носов Артем Юрійович на Doc.ua
Носов Артем Юрійович
Лікар-хірург першої категорії, кандидат медичних наук з досвідом роботи у хірургії 14 років. Проводить відкриті і лапароскопічні оперативні втручання різного ступеня складності на органах шлунково-кишкового тракту, передній черевній стінці, аноректальній області, зовнішніх статевих органах, нижніх і верхніх кінцівках
Медичний центр Консоль Медікал
вул. Херсонська 10 а, каб. 412 (4 поверх)на карті
Центральний
Лікар Травматолог, Ортопед, Хірург Штучков Евген Володимирович на Doc.ua
Лікар лікує такі захворювання, як атероми, гігроми, чисті або інфіковані рани, діабетичну стопу, синдром карпального каналу. Займається як хірургічним лікуванням гнійно-запальних процесів шкіри (в тому числі за допомогою електроножа), так і використовує традиційний спосіб
Поліклініка Святого Антипи
консультация хирурга - 250 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Онколог, Хірург Романенко Олександр Анатолійович на Doc.ua
Романенко Олександр Анатолійович
Кандидат медичних наук, дитячий хірург, також фахівець з дитячої оперативної онкології, лікар першої категорії, член Асоціації дитячих хірургів області, область професійної діяльності - ургентна, гнійна і планова дитяча хірургія.
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Проктолог, Хірург Анохін Денис Олександрович на Doc.ua
Денис Олександрович спеціалізується на оперативному лікуванні геморою, анальної тріщини, абсцесів, утворень шкіри і підшкірно-жирової клітковини, панарицій і пароніхій, врослих нігтів і ін.
Лікар Проктолог, Хірург Спариш Євген Дмитрович на Doc.ua
Євген Дмитрович проводить висічення атером, липом, мозолів, врослих нігтів та інших утворень шкіри та підшкірної клітковини, розтин фурункулів, карбункулів, абсцесів, висічення анальних тріщин та ін. Лікар лікує геморой, виразкову хворобу, холецистит, анальну тріщину, шпору п'яти, кісту куприка
Лікар Гінеколог, Хірург Кучеревська  Ірина  Євгенівна на Doc.ua
Ірина Євгенівна лікар вищої категорії, фахівець в гінекологічній хірургії. Проводить лапаротомічні і лапароскопічні втручання, гістероскопію, пластичні операції у пацієнток з випадінням статевих органів, міомектомію, операції на придатках матки та ін.
Лікар Хірург, Проктолог Асляєв Олександр Андрійович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар проводить видалення геморою різними методами (HAL-RAR, радіохвильовим апаратом «Сургітрон»), видалення анальних тріщин, новоутворень періанальної області, виконує ректороманоскопію і відеоаноскопію. Займається лікуванням геморою, анальної тріщини, запору, анального свербежу та ін. Також лікар проводить видалення карбункулів, фурункулів, пароніхій, ліпом, атером, нігтьової пластини
Лікар Хірург, Флеболог Шкитак Ярослав Ярославович на Doc.ua
Лікар хірург. Проводить ургентні та планові хірургічні операції звичайною і лапароскопічною методиками, амбулаторні малі операції на шкірі та підшкірній клітковині під місцевою анестезією, лікування внутрішнього геморою методом лігування латексними кільцями, пункції і дренування під контролем УЗД, абдомінопластику.
Лікар Хірург, Проктолог Лагутіна Ганна В'ячеславівна на Doc.ua
Лагутіна Ганна В'ячеславівна - хірург, проктолог. Проводить консультативний прийом по хірургічним захворюванням, спеціалізується на лікуванні геморою, анальних тріщин, анального свербежу, проводить відеоаноскопію, фахівець по лазерному і хірургічному лікуванню захворювань шкіри. А також, проводить лазерне лікування анальних тріщин, геморою, новоутворень періанальної зони.