До та Після

Клініка До та Після

add_box Гінекологія Дерматологія Косметологія Пластична хірургія Трихологія УЗ-діагностика ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка «До і Після» — це затишне й комфортне медичний простір для активних жінок, які цінують свій час і приділяють увагу своєму здоров'ю і зовнішності. Турбота про вас, уважне ставлення до ваших проблем - це основа, на якій клініка будує свої взаємодії з клієнтами. Лікарі клініки «До і Після» - професіонали своєї справи, яким точно можна довіряти. Клініка поважає своїх клієнтів і спілкується з вами на простій і зрозумілій мові, а фахівці клініки «До і Після» приділяють достатню кількість часу на прийомі, щоб відповісти на всі питання не поспішаючи, досконально розібравшись саме з вашою ситуацією
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Короленка, 8на карті
Кіровський (Центральний)
Рейтинг клініки розраховується на основі

Клініка «До і Після» надає свої послуги для сучасних жінок різного віку, які цінують себе і свого часу. Основний напрямок діяльності - антіейдж (антивікова) медицина.

Фахівці клініки вирішують в першу чергу внутрішні проблеми організму, нормалізують і налагоджують роботу всіх органів і систем. І тільки потім працюють з антивікової «упаковкою» - профілактикою старіння шкіри і корекцією зовнішніх змін.

Діагностика

• Діагностичні дослідження організму, в тому числі УЗД всіх органів і систем.
  • Діагностичні дослідження шкіри для визначення рівня вологості, еластичності, жирності. Дерматоскопічне дослідження шкіри, біопсія з наступним гістологічним дослідженням.
  • Діагностика волосся - цифрова відео трихоскопія волосистої частини голови.

Гінекологія

• Консультація гінеколога, лабораторні дослідження, біопсія, цифрова відеокольпоскопія. Консультація з невиношування і безпліддя, планування вагітності 40+ років.
  • Лазерна корекція стресового нетримання сечі, лазерна корекція синдрому атрофії піхви, інтимна контурна пластика, Стек гілок ліфтинг інтимних зон.
  • Постановка і витяг ВМС, лазерне видалення кіст шийки матки і новоутворень інтимних зон, лазерне лікування гіперпігментації інтимних зон, лікування крауроза, поліпектомія і ін.

Пластична хірургія

• Блефаропластика, отопластика, фейс-ліфтинг, ендоскопічна підтяжка верхньої третини особи, хейлопластика (Булхорн ), мамопластика, абдомінопластика, ліпосакція, липофилинг, пластика стегон і плечей (феморопластика, брахіопластика).
  • Лазерна корекція рубців, лазерне шліфування.

Флебология, судинна хірургія

• Консультація флеболога, діагностика захворювань судин, склеротерапія, лазерна венектомія.

Ендокринологія

• Консультація ендокринолога, лікування ожиріння, цукрового діабету, клімактеричних розладів, захворювань щитовидної залози, лікування надниркових залоз, вродженої дисфункції кори надниркових залоз.
  • Лікування остеопорозу і безпліддя ендокринного генезу.
  • Лазерна абляція вузлів щитовидної залози під контролем УЗД.

Косметологія-дерматологія

• Консультація дерматолога-косметолога, лікування проблем шкіри - купероз, розацеа, акне, профілактичні Догляду процедури, масаж обличчя.
  • Ін'єкції ботокса, філерів на основі гіалуронової кислоти і гідроксиапатиту кальцію (Радіесс), ботулінотерапія, тредліфтинг (Стек гілок ліфтинг), плазмоліфтинг PRP, біоревіталізація і мезотерапія, ультразвуковий SMAS-ліфтинг, RF-ліфтинг, фотодинамічна LED-терапія, всі види пілінгів, включаючи лазерний карбоновий пілінг.
  • Видалення татуювань і перманентного про макіяжу.
  • Лазерне лікування грибка нігтів.
  • Процедури для тіла
  • Ультразвукова кавітація (нехірургічна ліпосакція), вакуумний RF-ліфтинг масаж, мультиполярний RF-ліфтинг, пресотерапія, міостимуляція, обгортання.

Трихологія

• Консультація трихолога, лікування алопецій різного походження, хвороб шкіри голови, реабілітація після стресу і дефіцитних станів, факторів, відновлення брів і вій, підготовка до трансплантації волосся.

У клініці пропонують велику кількість пакетних антіейдж-програм, комплексних обстежень фахівців, завдяки яким поліпшується якість життя кожної нашої жінки і в фізичному, і в психологічному, і в сексуальному аспектах. Тут пропагують ранню діагностику та профілактику захворювань, що дає надійний, ефективний результат взаємодії нашого пацієнта з лікарем.

Лікарі клініки «До і Після» щиро піклуються про кожного клієнта, не проводять гіпердіагностику, що не залякують і не призначають зайвих досліджень і лікування, уважно і відповідально ставляться до вирішення ваших проблем зі здоров'ям і самопочуттям.

Перевірені відгуки про клініку
Татьяна 17 Листопад 2020
Приятный администратор клиники и красивый там интерьер. Все понравилось
Валентина 26 Лютий 2020
Клиника прекрасная и очень хороший персонал, девочка которая на ресепшене мне очень понравилась.
Олена 12 Лютий 2020
Мені все сподобалось від входу приміщення. Дуже привітно зустрів персонал. Мені все сподобалось
Мария 18 Грудень 2019
Все очень хорошо, на высоком уровне. Обслуживание, просто идеальное. Замечательные девочки администраторы, замечательный врач. Все очень круто!
Філії мережі
Все клініки