Лікар Уролог, Хірург Обертинський Антон Вікторович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Обертинський Антон Вікторович

Лікар другої категорії
12 років досвіду
Діти
Робоча сфера Антона Вікторовича, як дитячого уролога і хірурга, включає діагностику та терапію урологічної та хірургічної патології у дітей, а також первинну хірургічну обробку поверхні рани, видалення шкірних новоутворень і багато іншого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості і структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм і ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, балонопостіт); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцеле; нетримання сечі; вадами розвитку статевого члена і сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадізму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків
JMC
ул. Шолом-Алейхема 4/26 на карті
Кіровський (Центральний)
КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»
ул. Космическая, 13на карті
Соборний (Жовтневий)
Онлайн - запис
Виберіть час прийому для запису онлайн
Чт 05 Серпень Пт 06 Серпень Сб 07 Серпень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
40 Відгуки
Юрий 05 Квітень 2021
Врач отличный , все понравилось.
Виталий 22 Червень 2020
Доктор внимательный, все объяснил и рассказал, уделил внимание и время, все было понятно.
Дмитрий 11 Березень 2020
Ми всем довольны. Отличный специалист, нам все понравилось.
Елизавета 26 Лютий 2020
Доктор мне очень понравился, очень приятный в общении и квалифицированный специалист.
Назар 04 Грудень 2019
Очень понравился вежливый, доктор внимательно все посмотрел, рассказал.
Кирилл 20 Листопад 2019
Остались довольны. Врач компетентный. Планируем дальнейше лечение.
Илья 20 Листопад 2019
Всё отлично, Доктор всё подробно и доступно объяснил. Обязательно будем обращаться к нему ещё.
Лука 30 Травень 2017
Доктор все отлично объяснил, рассказал.
Кирилл 25 Квітень 2017
Доктор внимательный и доброжелательный. Ребенка осмотрел, всё рассказал и объяснил, что делать. Ничего лишнего не назначал, что порадовало, т.к. обычно врачи не скромничают в этом.
Вероника 21 Березень 2017
Очень хороший доктор, объясняет понято.
Показати ще 9 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Дніпро