Дніпро

Сторінка 4: Гінекологи в Дніпрі

Лікар Гінеколог Гіда Надія Валеріївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог, завдання якого полягає в збереженні жіночого здоров'я. Надає спеціалізовану допомогу пацієнткам дитячого і підліткового віку. Компетентна в питаннях порушень статевого розвитку, захворювань молочних залоз, збою менструального циклу, захворювань запального генезу.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Молчанова Олена Сергіївна на Doc.ua
Лікар-гінеколог виконує діагностику і лікування хвороб органів малого тазу і доброякісних захворювань молочних залоз. Консультує вагітних пацієнток і веде спостереження в післяпологовий період. Доктор проводить профілактичні огляди і виявляє інфекційні ураження статевих органів. Бере активну участь в роботі наукових конференцій та семінарів
Лікар Гінеколог Зіненко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Зіненко Тетяна Олександрівна
Лікар другої категорії
Доктор Тетяна Олександрівна кандидат медичних наук, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Коваленко Діана Юріївна на Doc.ua
Коваленко Діана Юріївна
Лікар другої категорії
Доктор спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить бімануальне дослідження, дослідження за допомогою дзеркал, здійснює забір мазка на флору, цитологію біопсійного матеріалу, кольпоскопію, огляд молочних залоз, введення ВМС, видалення ВМС, санацію запальних захворювань, ін'єкції, радіохвильове лікування шийки матки. Спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань пов'язаних з ендокринологічними порушеннями, запальних захворювань, лейоміоми матки, ендометріозу, клімактеричних розладів. Також веде вагітність, підбирає контрацептивні засоби, консультує в післяпологовому періоді і по збереженню лактації та грудному вигодовуванні.
Довіра
вул. Воскресенська, 2 д, 4-й поверхна карті
Соборний м. Вокзальна
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
Графік роботи: четвер з 14.00 - 19.00, субота з 12.00 - 17.00
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Сексолог Лазебна  Олена  Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна, практикуючий гінеколог-сексолог. Спеціалізується на лікуванні захворювань жіночої статевої сфери, спостереженні вагітності. Також лікар консультує як сексолог і допомагає звільнитися від комплексів та страхів в інтимних питаннях, повернути пристрасть та емоційну близькість у стосунки.
TAL-MEDICAL центр медичної допомоги дорослим та дітям
прийом сексолога – 600 грн.
вул. Святослава Хороброго, 12 (БЦ Цитадель, 2 поверх, офіс 207)на карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Лікар нетрадиційної медицини Кисельова Тетяна Валентинівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, лікар нетрадиційної медицини (озонотерапевт, гірудотерапевт), займається діагностикою та лікуванням жіночого безпліддя, проводить УЗД органів малого таза і молочних залоз, кольпоскопію, веде вагітність.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог Борисова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Тетяна Іванівна спеціалізується на проведенні мікрохірургічних операцій за профілем репродуктивної медицини. Вона компетентна в проведенні лапароскопії, гістероскопії, гістерорезектоскопії, сальпінгоскопа. Також доктор Борисова проводить невідкладні хірургічні втручання по гінекології. Щорічно з 2008 року бере участь в Міжнародних конференціях з питань ендоскопічної хірургії в гінекології і репродуктивної медицини.
МЕДІКАВЕР ФЕРТІЛІТІ, Центр репродуктології
Консультация репродуктолога ( без осмотра) – 490 грн. Консультация гинеколога (без осмотра) – 450 грн.
вул. Князя В. Великого, 9на карті
Шевченківський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Васильєва Вікторія Юхимівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, займається лікуванням хвороб органів малого тазу (запальних), безпліддя, викликаного різними причинами. Проводить радіохвильову коагуляцію і кріодеструкцію ерозії шийки матки, УЗД діагностику молочних залоз, органів малого таза і щитовидної залози.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Гостіщева Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна - лікар-гінеколог вищої категорії. Компетентна і має значний досвід в акушерстві. Проводить консультаційний прийом і здійснює лікування патологій шийки матки, захворювань, що передаються статевим шляхом, безпліддя. Проводить корекцію гормонального фону, планування вагітності, лікування та діагностику патологій молочних залоз.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Клокова Марта Степанівна на Doc.ua
21рік досвіду
Березня Степанівна є лікарем вищої кваліфікаційної категорії. Цілком спеціалізується на гінекології та акушерстві. Компетентна в питаннях лікування інфекційних і запальних процесів органів малого тазу і жіночих статевих органів. Проводить терапію жіночого безпліддя, розладів, викликаних гормональним фоном. Здійснює підтримку пар в плануванні сім'ї.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right