Дніпро
Лікар Гінеколог Донська Юлія Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Донська Юлія Віталіївна

Консультація від 600 грн
Юлія Віталіївна лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, проводить лікування гострих і хронічних гінекологічних захворювань
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Елена 30 Квітень 2024
Прекрасный специалист. Мне нравится как доктор ведет прием, доктор подробно все расспрашивает о существующих хронических заболеваниях, внимательно подбирает и назначает препараты  которые совместимы с другими лекарствами. Я хожу исключительно к этому доктору и очень довольна. Доктора рекомендовала своим коллегам по работе и моя дочь также посещает этого доктора, все очень довольны доктором
Дарʼя 12 Березень 2024
Лікар дуже уважна, ставила дуже коректні запитання, на прийомі було комфортно, я дуже задоволена візитом до лікаря
Александра 12 Березень 2024
Доктор понравилась, хороший прием
Марія 02 Лютий 2024
Мені сподобалося як лікар ставила питання, намагалася проаналізувати всю історію моєї хвороби, які процедури робила і які ліки я раніше приймала. Лікар намагалася максимально дізнатися про мене. Лікар була дуже уважна до мене. Роботою лікаря задоволена
Тетяна 17 Листопад 2022
Дарья 08 Лютий 2022
Прекрасный специалист, хорошо разбирается в специфике проблемы, хорошо разбирается не только в своей специальности, но и по смежным специальностям. Доктор дает грамотные рекомендации и не пугает медицинскими терминами
Карина 03 Грудень 2021
Надежда 26 Жовтень 2021