Дніпро

Сторінка 6: Гінекологи в Дніпрі

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Алєксєєнко Марина Сергіївна на Doc.ua
Марина Сергіївна є експертом в питаннях діагностики і послідовної мініінвазівної терапії гінекологічної патології у жінок різних вікових груп, пренатального акушерського скринінгу, а також - малих оперативних втручаннях в гінекології (кріовапорізація, діатермокоагуляція).
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Гінеколог Бурдина Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань органів малого таза. Консультує жінок під час і після вагітності. Проводить відеокольпоскопію, радіохвильове лікування шийки матки, видалення папілом і кондилом.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ванда Олена Василівна на Doc.ua
Лікар гінеколог вищої категорії, спеціалізується на проведенні різних операцій в даному медичному напрямку: лапаротомії, лапароскопії, гістероскопії і ін. Усуває патології шийки матки, новоутворення яєчників, міому матки і інші проблеми, пов'язані з жіночим здоров'ям.
Здорове поколение на ж / м Тополя

Консультация гинеколога (осмотр, мазок) - 255 грн.

Комплекс (осмотр, кольпоскопия, мазок) - 390 грн.

Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Гінеколог Капустнікова Алла Євгенівна на Doc.ua
Алла Євгенівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих і хронічних гінекологічних захворювань
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Щербина Галина Іванівна на Doc.ua
Галина Іванівна - провідний гінеколог з досвідом клінічної практики в державній і приватній медицині, має сертифікати по кольпоскопії та УЗД в гінекології, займається всебічною терапією всього спектра гінекологічних захворювань.
Здорове поколение на ж / м Комунар

Консультация гинеколога (осмотр, мазок) - 255 грн.;

Комплекс (осмотр, кольпоскопия, мазок) - 390 грн.

вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Гінеколог Кузьміна Оксана Миколаївна на Doc.ua
Лікар проводить лікувально-консультативний прийом за всіма видами гінекологічних захворювань. Також консультує на етапі планування вагітності, після оперативних втручань, проводить діагностику
Медичний центр «Ван клінік»
Повторный прием – 250 грн.
ул. Рабочая, 65на карті
Новокодацький
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Грибанова Людмила Валеріївна на Doc.ua
Людмила Валеріївна є фахівцем з загальної гінекології. Доктор Грибанова займається супроводом вагітності (ускладненою / нормальної), також і після проведення процедури екстракорпорального запліднення і при синдромі втрати плоду.
Генезіс-Дніпро

Прием гинеколога: без осмотра (30 мин.), консультация - 500 грн.

Первичный прием врача акушера-гинеколога: осмотр, УЗИ, 3 мазка (нативный, на флору, на цитологию), кольпоскопия - 700 грн.

вул. 25-ої Січеславської Бригади 119-120 ( вул.. Рибінська)на карті
Соборний
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Гаркуша Ольга Миколаївна на Doc.ua
Доктор Гаркуша О.М. є кваліфікованим гінекологом дитячого віку, який займається проведенням профілактичного гінекологічного огляду, виявленням порушень фізіології статевих органів, терапією порушень менструації, запальних і інфекційних патологій у дітей та підлітків.
Лікар Гінеколог Гараніна Вікторія Петрівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії Гараніна Вікторія Петрівна, має великий досвід роботи. Проводить консультативні прийоми, УЗД органів малого тазу, кольпоскопію, лікування радіохвильовим ножем, лікування гормональних порушень, ведення вагітності, індивідуальне консультування в період менопаузи.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гниненко Валентина Василівна на Doc.ua
21рік досвіду
Дитячий гінеколог займається профілактикою і лікуванням гінекологічних захворювань у дітей і підлітків, проводить консультації з питань гігієни, щеплень, контрацепції. До своїм маленьким пацієнтів проявляє індивідуальний підхід і чуйність, а також вважає за краще використовувати найновіші методики при діагностиці захворювань і їх лікування.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием ‒ 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 chevron_right