Дніпро

Сторінка 3: Гінекологи в Дніпрі

Лікар Гінеколог Крошка Ірина Миколаївна на Doc.ua
Досвідчений акушер-гінеколог проводить консультативні прийоми і профілактичні гінекологічні прийоми. Призначає і веде терапію при менструальних порушеннях, з’явившихся запальних і інфекційних процесів, надає допомогу при патологіях шийки матки
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Слободян Наталія Сергіївна на Doc.ua
Доктор является опытным и квалифицированным гинеколог для детей, проводит профилактические гинекологические осмотры, выявляет отклонения в физиологии половых органов у детей, терапию менструальных нарушений, воспалительных и инфекционных процессов, а также патологий шейки матки. Наталья Сергеевна принимала участие в медицинской телепередаче 36.6 на 11 канале как приглашенный эксперт.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Губа Ірина Олексіївна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи Ірини Олексіївни - лікування гінекологічних захворювань, передпухлинних захворювань шийки матки, порушень менструального циклу, безпліддя. Лікар проводить консультації на тему контрацепції. Виконує кольпоскопію, біопсію, радіохвильову коагуляцію і конізацію шийки матки, ін'єкційну корекцію зовнішніх статевих органів і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Вербах Вікторія Іванівна на Doc.ua
Вікторія Іванівна - акушер-гінеколог, ультразвукової діагност і репродуктолог вищої категорії. Пріоритетний напрямок роботи - консервативне лікування запальних процесів жіночої статевої системи, підготовка і здійснення ЕКО і інших ДРТ, допомога в підготовці до материнства
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Трибулкіна Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна - досвідчений фахівець, який здійснює прийом на денному стаціонарі жіночої консультації, лікар амбулаторії. Займається терапією патологій шийки матки, запальних захворювань придатків, інфекцій, що передаються статевим шляхом, веденням вагітності.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, Уролог Єчін Андрій Вікторович на Doc.ua
Займається діагностуванням і хірургічним лікуванням хвороб урогінекологічного профілю, проводить операції за профілем реконструктивно-пластичної хірургії. Доктор Ечін виконує операції ендоскопічним, трансвагінальним, абдомінальним шляхами.
Лікар Гінеколог, Хірург Кучеревська  Ірина  Євгенівна на Doc.ua
Ірина Євгенівна лікар вищої категорії, фахівець в гінекологічній хірургії. Проводить лапаротомічні і лапароскопічні втручання, гістероскопію, пластичні операції у пацієнток з випадінням статевих органів, міомектомію, операції на придатках матки та ін.
Лікар Гінеколог Боровська Лариса Володимирівна на Doc.ua
Лариса Володимирівна спеціалізується на вирішенні проблем з усього спектра дитячої гінекології: лікує запалення, порушення менструального циклу, кісти яєчників, дисфункції гіпоталамуса і т. д. Проводить процедури з роз'єднання спайок статевих губ
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Чеханов Юрій Олександрович на Doc.ua
Лікар Чеханов Ю. А. є прогресивним акушером-гінекологом, фахівцем з ендоскопічної хірургії та УЗ-діагностики в акушерсько-гінекологічній практиці. Сертифікований фахівець Європейської академії ендоскопічної хірургії.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Котенко Максим Петрович на Doc.ua
Максим Петрович - професійний фахівець, який здійснює лікування гінекологічних захворювань і володіє оперативною гінекологією. Консультації з планування та ведення вагітності. Розродження. Проводить УЗД діагностику, кольпоскопію.
Family&Dental Medical Clinic
Веде прийом: Пн-пт. з 16:30 до 19:00; сб. з 08:00 до 15:00
ЖК «PANORAMA», вул. Сімферопольска, 2мна карті
Соборний
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right