Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Пономарьова Світлана Ріфкатівна на Doc.ua
4.5

Відгуки про Пономарьова Світлана Ріфкатівна

Консультація від 600 грн
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст вищої категорії спеціалізується на проведенні ультразвукової діагностики вагітності всіх термінів, акушерського скринінгу, щитовидної залози, молочних залоз, нирок, простати. Займається визначенням прохідності маткових труб під контролем УЗД, лікує всі поширені гінекологічні захворювання
4.5
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Тетяна 12 Квітень 2024
Добре пройшов візит, все дуже  сподобалося.
Олена 07 Лютий 2024
На консультації було досить комфортно, жодної напруги, лікар була дуже привітна. Я думаю, що буду звертатися до неї знову ще не раз.
Юлія 05 Серпень 2023
Анастасія 05 Серпень 2023
Эльмира 14 Липень 2020
Доктор вообще идеальный. Я была до этого у нескольких докторов, и они не могли ничего сказать, ничего сделать. Поэтому моя проблема решилась уже сегодня, у меня все в порядке.
Направлено до клініки
Алена 04 Червень 2016
Очень не понравилось отношение врача ко мне. Я пришла на повторный, контрольный приём на УЗИ и мне задали вопрос, почему я не пришла на приём к тому доктору, у которого была первый раз. Врач, у которого я была первый раз сказала, что не имеет значения, к тому я пойду на повторный приём. Но Светлана Рифкатьевна выдвинула своё "фе" и сказала, что для меня не имеет значения, а для неё имеет, что она зарабатывает на этом деньги. Но это, извините, не мои проблемы. Я не должна решать, сколько кто из них зарабатывает. Я пришла на приём и хочу, чтобы мне помогли с моей проблемой.
Анастасия 13 Березень 2015
У врача приятная внешность, но она довольно грубая, спокойно говорила по телефону во время приема и я не получила необходимых объяснений.

Всі лікарі Дніпро