Дніпро

Сторінка 5: Гінекологи в Дніпрі

Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Єрмолович Ганна Василівна на Doc.ua
Лікар Єрмолович - досвідчений гінеколог, основний напрямок роботи якого полягає у веденні оперативної гінекології, проведенні УЗД органів малого таза, введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів. Є членом Асоціації акушерів-гінекологів України.
Лікар Гінеколог Балик Світлана Миколаївна на Doc.ua
Світлана Миколаївна - лікар вищої категорії по гінекології та ультразвуковый діагностицы. Займається проведенням діагностичних процедур і оперативного малоінвазивного лікування у пацієнток з патологіями органів малого таза всілякої етіології. Спеціаліст проводить весь спектр ендоскопічних маніпуляцій в гінекології
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Шпонька Олена Вадимівна на Doc.ua
Олена Вадимівна консультує з питань планування сім'ї, безплідного шлюбу, застосування внутрішньоматкових систем. За допомогою УЗД і рентгену діагностує всі можливі патології органів малого тазу і лікує їх. У 2012 році захистила наукову роботу на тему «Діагностика, прогноз та лікування дисплазії шийки матки у жінок репродуктивного віку, асоційованих з ВПЛ», автор восьми електронних і друкованих статей
Поліклініка Святого Антипи
Повторная консультация - 250 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Онколог, Гінеколог Любченко Наталія Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Наталія Володимирівна - досвідчений лікар, займається лікуванням гінекологічних захворювань. Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворюваннях в області гінекології. Наталія Володимирівна займається проведенням всіх видів онкологічних операцій, хіміотерапії, гістероскопії.
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог Аль Ріфі Вафа Джаміль на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночого здоров'я, проводить УЗД-діагностику пацієнтам. Лікар займається: видаленням кістозних новоутворень, оперативною гінекологією різного ступеня складності, лазерною хірургією шийки матки і т.д. Приймає дітей від 14 до 18 років і дорослих
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Рубан Валерія Олександрівна на Doc.ua
Валерія Олександрівна спеціалізується на діагностиці, терапії захворювань матки і придатків. Здійснює всебічне лікування патологій в гінекології, захворювань запальної природи, статевих інфекцій, проводить оперативні втручання
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Мозенбах Олена Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, малоінвазивні операції, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології гінекологічного профілю. Веде прийом для дітей від 1 року
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Каменська Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням захворювань шийки матки, запальних та інфекційних захворювань ОМТ, порушень менструального циклу, проводить УЗД-діагностику органів малого таза, молочної та щитовидної залоз, відеокольпоскопію
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Алєксєєнко Марина Сергіївна на Doc.ua
Марина Сергіївна є експертом в питаннях діагностики і послідовної мініінвазівної терапії гінекологічної патології у жінок різних вікових груп, пренатального акушерського скринінгу, а також - малих оперативних втручаннях в гінекології (кріовапорізація, діатермокоагуляція).
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Гінеколог Бурдина Інна Олександрівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог вищої категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань органів малого таза. Консультує жінок під час і після вагітності. Проводить відеокольпоскопію, радіохвильове лікування шийки матки, видалення папілом і кондилом.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right