Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Вербах Вікторія Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Вербах Вікторія Іванівна

Вікторія Іванівна - акушер-гінеколог, ультразвукової діагност і репродуктолог вищої категорії. Пріоритетний напрямок роботи - консервативне лікування запальних процесів жіночої статевої системи, підготовка і здійснення ЕКО і інших ДРТ, допомога в підготовці до материнства
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 30 відгуків

Инна 16 Лютий 2021
Ольга 02 Лютий 2021
Лікарка дуже уважна, вислухала всі наші діагнози і одразу вдало дала надійну відповідь що є над чим працювати. Надалі здамо аналізи, будемо звертатись до лікаря для лікування.
Ирина 23 Червень 2020
Ирина 02 Червень 2020
Давно обращаюсь к этому доктору.
Направлено до клініки
Елена 21 Січень 2020
Я не получила достаточной для меня информации от доктора, чтобы ее в дальнейшем принять и исследовать. Прием прошел не эффективно
Ирина 29 Жовтень 2019
Елена 18 Червень 2019
Алёна 26 Березень 2019
Ирина 04 Березень 2019
Направлено до клініки
Светлана 28 Лютий 2019
Не очень довольна качеством консультации, те отзывы, которые я читала не совсем соответствовали тому, что я получила вчера. Не показалось, что врач был очень заинтересован в клиенте. Порекомендовать кому-то вряд ли бы я хотела.
1 2 3

Всі лікарі Дніпро