Viva (Вива) на Троещине

Отзывы о клинике Viva (Вива) на Троещине

Клиника
add_box Акушерство Аллергология Гастроэнтерология Гинекология Кардиология Логопедия ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Вива на Троещине входит в сеть клиник одного из лидеров медицинского обслуживания в Киеве Viva. Услуги клиники по диагностике и лечению представлены более чем 30 направлениях: гинекология, урология, гастроэнтерология, педиатрия, терапия, дерматология и пр.
access_time_filled пн - вс : 8:00 - 21:00
ул. Лаврухина, 6на карте
Деснянский
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
233 отзыва
Богдан 13 Декабрь 2023
Був на консультації в Дидик Ольги Костянтинівни візитом цілком залишився задоволеним.
Поліна 10 Декабрь 2023
Комфортна клініка, звератимусь. як буде така потреба.
Ольга 10 Декабрь 2023
Клінікою задоволені, записались на повторний візит. Дякую!
Анонімно 02 Декабрь 2023
Звичайна, приватна клініка, нічого такого особливого.
Катерина 22 Ноябрь 2023
На прийомі у лікаря, Самусенко Ігоря Валентиновича, мені було недостатньо пояснень, не дуже зрозуміло. Можливо це перше враження чи особисте, але мені важливо було, щоб зі мною розмовляли, мені було недостатньо інформації
Ольга 03 Ноябрь 2023
Лікар профеіонал,лікування допомогло.
Татьяна 23 Сентябрь 2023
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Іван 18 Сентябрь 2023
Запрошували ортопеда-травматолога на дім, залишились дуже задоволені.
Татьяна 08 Август 2022
Визитом осталась очень довольна, всем рекомендую!
Михайло 28 Декабрь 2021
Мій батько звернувся в клініку до лікаря, у батька три дні боліло горло без температури.  Записались до одного лікаря, а прийом вів інший лікар. Лікар за сеанс горло навіть і не подивилась, просила не знімати маску (мій батько має щеплення від ковід). Лікар назначила купу аналізів. На питання батька, чому у нього болить рука після прививки, лікар відповіла, що у багатьох рука болить, чому болить не пояснила. На наступний день ми звернулись до іншої клініки до ЛОРа, де у батька виявили гнійний абсцес і по швидкій ми звернулись за допомогою. Це була проблема, де будь-який лікар би побачив, як би був огляд горла, бо скарга була на біль в горлі. Не знаю куди скаржитись, гроші заплатили, аналізи в клініці здали на декілька тисяч гривень, допомогу не отримали
Филиалы сети
Все клиники