Мати та Дитина

Мати та Дитина

add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика Репродуктологія Фізіотерапія Хірургія ... ще
«Мати та дитина» є спеціалізованими медичними установами, фахівці яких на професійному рівні займаються проблемами репродуктивного здоров'я, вагітності, пренатальної діагностики, гінекології та урології. Щорічно в центрах «Мати та дитина» допомогу отримують сотні пар, які мріють стати батьками. Кожного пацієнта центру «Мати та дитина» оточує турбота, комфорт та психологічна підтримка
add_box Акушерство Гінекологія УЗ-діагностика ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
просп. Володимира Івасюка 8, корп. 4на карті
Оболонський м.Оболонь
add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія Фізіотерапія Хірургія Лабораторна діагностика
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Казиміра Малевича, 83на карті
Голосіївський м.Палац Україна
add_box Акушерство Андрологія Генетика Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Макіївська, 8на карті
Оболонський м.Оболонь м.Мінська
add_box Акушерство Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрія Литвинського, 54/15на карті
Дарницький м.Харківська м.Бориспільська

«Мати та дитина» включає шість сучасних медичних центру, орієнтованих на надання допомоги у сферах репродуктології, гінекології та акушерства.  Починаючи з 2011 року, коли відбулося відкриття першого центру, компанія безперервно розвивається, впроваджуючи сучасні технології та індивідуальний підхід в практику надання медичної допомоги.

Фахівці, що працюють в «Мати та дитина», є першокласними фахівцями в галузі репродуктивної медицини, які мають членство в Європейській асоціації репродуктології та ембріології і Асоціації репродуктологів України, вищу кваліфікаційну категорію, докторську або кандидатську наукову ступінь в медицині.

У медичному центрі на Правом березі виявляється весь спектр сучасних репродуктивних технологій, включаючи генетичні тести, програми донації ооцитів та сурогатного материнства.  На Лівому березі виконуються оперативні втручання у гінекології (гістеро-і лапароскопія), а в центрі на Оболоні кваліфікованим фахівці займаються плануванням і веденням вагітності у пар, включаючи випадки з підвищеними ризиками, а також консервативним лікуванням гінекологічних та урологічних патологій.

Перелік послуг, які надаються в клініці «Мати та дитина»:

• акушерство:
    • взяття біопсії;
  • андрологія та урологія:
    • аналіз спермограми, МАР-тест;
    • fish-тест (молекулярно-генетичне дослідження сперми);
    • дослідження гормонального статусу, ультразвукова фармакодоплерографія;
    • терапія секреторного, обструктивного, гормонального, екскреторно-токсичного, імунного чоловічого безпліддя;
    • хірургічна корекція варикоцеле, гідроцеле, кіст яєчка;
    • терапія еректильної дисфункції;
    • сурогатне материнство;
    • генетична лабораторія;
    • психологічна підтримка;
    • лабораторна діагностика.

Медичний центр «Мати та дитина» вдалося об'єднати міжнародні стандарти медичної практики, класичні та інноваційні технології в медицині, принципи лікарської етики, доброзичливість і увага по відношенню до пацієнта.  Між медичними центрами проходить безперервний обмін накопиченим досвідом, проводяться лікарські консиліуми, практикується спільне рішення складних ситуацій, що підвищує якість сервісу і результативність лікування.

Світлана 11 Травень 2024
В клініці гарний медичний персонал, клініка сподобалася, все було добре
Світлана 19 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка, все було чудово.Дякую.
Дмитро 03 Квітень 2024
Персонал клініки люб'язний, пунктуальний. Запис в клініку був на ранок, всі були на місці, прийняли, лікар компетентний
Уляна 25 Березень 2024
В клініці приємний персонал, візит сподобався
Каріна 16 Березень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.