Клініки Алергологічні у Києві - Осокорків району (2)

Алергологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Ревматологія, Сімейна медицина, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще
    Учасник корпоративної програми
    • Оплата карткою,

Медичний центр «Біо Плюс» є консультаційно-діагностичний заклад, в стінах якого висококваліфіковані лікарі надають широкий спектр лабораторних досліджень, а також медичних консультацій високої якості. Фахівці центру бачать свою місію в покращенні здоров'я пацієнтів, і як наслідок, підвищення якості життя. Це досягається за рахунок професіоналізму лікарів, а також обладнання, зарекомендувавшого себе як високотехнологічне. ще

просп. Миколи Бажана, 30. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Лікарі алергологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Назар Олег Володимирович. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Назар Олег Володимирович

Алерголог

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

Вартість прийому : 850 грн
    Клініка
    Мережева клініка
    Косметологія, Неврологія, Педіатрія, Пульмонологія, Репродуктологія, Сексологія, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Алергологія, Андрологія, Дієтологія, Мамологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Психотерапія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Денний стаціонар, Реабілітологія ще

Клініка «Гармонія здоров'я» - це медичний заклад широкого профілю, що має масштабний досвід роботи в лікуванні і корекції захворювань всіх напрямків медицини у пацієнтів різного віку терапевтичними і хірургічними методами, включаючи лікування жіночого і чоловічого безпліддя і проведення пластичних операцій.

Гармонія здоров'я на О. Пчілки
    Косметологія, Неврологія, Педіатрія, Пульмонологія, Репродуктологія, Сексологія, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Сб: 8:00-20:30
    • Вс: 9:00-18:00

вул. Олени Пчілки, 2. На карті

Дарницький , м.Позняки

Гармонія здоров’я (Гармония здоровья) на Ревуцького
    Косметологія, Неврологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Пульмонологія, Репродуктологія, Сексологія, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Ревуцького, 40-в. На карті

Дарницький , м.Харківська

Гармонія здоров'я на Дніпровській набережній
    Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Ревматологія, Сексологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Сб: 8:00-20:00

Дніпровська набережна 15Ж. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Гармонія здоров'я на В. Чорновола
    Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Репродуктологія, Сексологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Пн-Сб: 8:30-20:30

вул. Вячеслава Чорновола, 12. На карті