Рейтинг Doc.ua

Ми розуміємо, наскільки важливу роль відіграє рейтинг лікаря або клініки для наших користувачів, і як він впливає на їх вибір.

• Ми прагнемо надавати вам найвищу якість сервісу, формуючи абсолютно прозорий і чесний рейтинг.

• У формуванні нашого рейтингу берете участь безпосередньо ви, залишаючи свій відгук на нашому сайті!

Оставьте свой отзыв

Як працюють відгуки

• Від чого залежить рейтинг на сайті?

звезда

Для того щоб подати наявну інформацію про лікаря і клініку в максимально корисній і зручній для вас формі, ми розробили унікальну систему рейтингу.

Рейтинг лікаря визначається на підставі професійних характеристик лікаря та відгуків наших пацієнтів, які побували у нього на прийомі.

Професійні характеристики, які впливають на початковий рейтинг лікаря на сайті.

Ми враховуємо:
    • стаж роботи лікаря;
    • лікарську кваліфікаційну категорію (друга, перша, вища);
    • науковий ступінь (кандидат або доктор медичних наук).
  • Звідки Ви берете інформацію про лікарів і клініки?

информация

З кожною клінікою ми укладаємо офіційний договір, за умовами якого, клініка дає нам дозвіл на публікацію лікарів на сайті і передає необхідну інформацію. Після того, як інформація про клініку і лікарів з'явилася на сайті, представники клініки можуть в будь-який момент ознайомитися з нею та в разі потреби внести необхідні коригування.

Також ми стежимо за зміною кваліфікаційних характеристик лікаря та його досвіду роботи, своєчасно оновлюючи інформацію на нашому сайті. Завдяки цьому інформація про лікарів і клініки на нашому сайті є достовірною та актуальною.

• Як Ви отримуєте відгуки?

сообщение

Ми отримуємо відгук безпосередньо з вуст пацієнта! Після того, як людина побувала на прийомі у лікаря, співробітники нашого колл-центру телефонують пацієнтові і в телефонній розмові дізнаються його враження про минулий прийом, а також просять виставити оцінки від одного до п'яти роботі лікаря і клініці за кількома критеріями, що дозволяє отримати повноцінний відгук.

Критерії оцінювання роботи лікаря:
    • уважність лікаря - наскільки лікар був чемний і терплячий під час прийому;
    • кваліфікація лікаря - його педантичність і професіоналізм під час огляду;
    • ціна-якість - співвідношення вартості і якості прийому;
    • рекомендую лікаря - чи може пацієнт порекомендувати лікаря іншим пацієнтам з такою ж проблемою.
    Критерії оцінювання роботи клініки:
    • час очікування;
    • робота рецепції - ввічливість та уважність адміністративного та лікарського персоналу клініки;
    • комфорт перебування - інтер'єр, ремонт, час очікування і т.д.
  • Чому відгукам на вашому сайті потрібно довіряти?

документ

Відгуки пацієнтів про лікаря і клініку є невід'ємною і важливою частиною нашого сервісу, адже з їх допомогою ви ділитеся своїм особистим досвідом з іншими пацієнтами, допомагаючи їм зробити вибір і отримати якісну медичну допомогу, а нам - удосконалювати наш сервіс. Саме тому ми публікуємо лише перевірені відгуки, які вселяють довіру і дають вам інформативне уявлення про лікаря і клініку.

• Чому я не можу залишити відгук на сайті?

вопрос

Нашою головною відмінністю від інших сайтів з відгуками пацієнтів є те, що відгук про відвідини лікаря або клініки на нашому сайті може залишити тільки перевірений пацієнт, який насправді відвідав лікаря, записавшись до нього на прийом з нашою допомогою. Це виключає можливість появи несправжніх відгуків, залишених ким завгодно, включаючи самого лікаря або персонал клініки. Завдяки цьому ми отримуємо правдиві, інформативні та справедливі коментарі про роботу лікаря і клініки.

• Ви публікуєте тільки хороші відгуки?

работа

Зовсім ні! Ми хочемо бути корисними для наших користувачів, рекомендуючи їм хороших лікарів і відмінний сервіс. Також ми хочемо бути корисними для наших партнерів - клінік і медичних центрів, вчасно звертаючи їхню увагу на можливі проблеми і недоліки, для їх своєчасного усунення. Ми публікуємо всі відгуки наших користувачів: позитивні, негативні і нейтральні.

• Як я можу залишити максимально корисний відгук?

успех

Для того, щоб ваш відгук допоміг іншим пацієнтам зробити свій вибір, вкладайте в нього якомога більш суттєву інформацію, яка була б цікава іншим пацієнтам і вам, якщо б ви були на їх місці, розкажіть про ваші враження після спілкування з лікарем і персоналом клініки.

Ми хочемо, щоб наші користувачі знали, що їхні відгуки є надійним і ефективним інформаційним джерелом для інших пацієнтів!