Безконтактна діагностика у Києві(2)

Ціна на Безконтактна діагностика у Києві

Послуга Ціна
Проба Руфье 100 грн
Кількісна експрес діагностика тромбозу на аналізаторі Cobas, виробництво Roshe ( Cardiac д-дімер) 20 хв 650 грн
  • Діагностичний центр
    • Оплата карткою,

З відкриттям нового медичного центру «Ок Клінік» на Лівому березі його жителі і жителі інших районів Києва отримали можливість пройти якісне ультразвукове і функціональне обстеження всього організму на сучасних апаратах Imagic Agile і My Lab 25 Gold від світових лідерів по виробництву медичного обладнання, компаній Kontrоn Medical і Esaote. Всі дослідження проводяться кваліфікованими лікарями, які перебувають у різних Всеукраїнських асоціаціях, Світовій Федерації Українських Лікарських Товариств та інших організаціях. ще

• Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницький , м.Вирлиця

• Функціональна діагностика
      від 650 грн
      • Кількісна експрес діагностика тромбозу на аналізаторі Cobas, виробництво Roshe ( Cardiac д-дімер) 20 хв
        650 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр
    • Паркінг,
    • Дитяча кімната,
    • Оплата карткою,

Ми - команда відданих своїй справі фахівців. Нас об'єднує спільне прагнення - допомогти якомога більшій кількості родин досягти оптимального фізичного і психічного здоров'я, стати щасливими людьми. ще

• Сб: вихідний
    • Нд: вихідний