Реаніматологи в Києві

Реаніматолог - фахівець, в обов'язки якого входить відновлювати роботу життєво важливих органів організму у випадках, коли існує загроза життю людини. Як правило, фахівець даного профілю не займається лікуванням конкретних патологій, а стежить за станом організму в цілому.

Що лікує реаніматолог?

Сьогодні, 4 Серпня
Новосьолов  Володимир Михайлович
31 років досвіду
Дорослі
Лікар - анестезіолог вищої категорії, завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії. У клініці фахівець успішно застосовує складні сучасні технології для підтримки функції печінки.
Клініка еферентної терапії лікаря Чорномиза
Вартість прийому вказана за процедуру плазмоферезу - 1250 грн.
ул. Попудренко, 32на карті
4.5
Ложкін Володимир Володимирович
19 років досвіду
Дорослі
Лікар реанімує хворих, які перебувають в критичному стані, проводить детоксикацію і всі види анестезії (спінальна, провідникова, епідуральна, місцева). Є керівником і викладачем практики слухачів кафедри реаніматології і анестезіології Української військово-медичної академії.
Мед Сіті
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Гершкович Ігор Вікторович
32 років досвіду
Дорослі
В область професійних інтересів Ігоря Вікторовича входить лікування соматоформної вегетативної дисфункції, неврозу серця, стенокардії, кардіалгії, гіпотензії, кардіосклерозу, міокардиту, серцево-судинної недостатності. Також займається судинної хірургією, невідкладною допомогою
Воликов Ігор Олександрович
24 років досвіду
Діти
Ігор Олександрович виконує ургентну та планову анестезіологію в гінекології, травматології та абдомінальній хірургії, проводить інтенсивну терапію пацієнтів, консультує іноземних пацієнтів (США, Франція, Нова Зеландія і т. д.). Ігор Олександрович також є дитячим анестезіологом
Дробиш Дмитро Володимирович
29 років досвіду
Дорослі
Лікар є фахівцем з анестезіології та реаніматології, пропрацював в медицині понад 25 років. Проводить всі види анестезії під час операції всіх типів складності: інгаляційну та неінгаляційну, комбіновану, спинномозкову, епідуральну тощо.
4.3
Бугаєв Дмитро Анатолійович
22 років досвіду
Діти
Дмитро Анатолійович займається інтенсивною терапією, володіє всіма сучасними методами проведеннями анестезіології дитячого віку, на практиці лікар застосовує новітні методики і працює на сучасному обладнанні і т. д.
3.8
Їжак Антон Володимирович
14 років досвіду
Діти
Основним напрямком в роботі Антона Володимировича є проведення різнопланових заходів в області анестезіологічного забезпечення під час операцій і підготовки дитини до наркозу. Також даний лікар проводить діагностику стану слизової трахеї і бронхів (бронхоскопія)