Клініки Пульмонологічні у Києві - Дніпровського району (3)

Мережева клініка
    Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Вертебрологія, Дерматологія, Масаж, Терапія, Трихологія, Онкологія, Пластична хірургія, Проктологія ще

«Академія Вашого здоров'я» - це сучасний медичний центр, який надає своїм пацієнтам дійсно якісні та професійні медичні послуги. У медичному центрі «Академія Вашого здоров'я» здоров'я кожного пацієнта знаходиться під опікою лікарів вищої та першої категорії і кваліфікованого медичного персоналу. Медичний центр «Академія Вашого здоров'я» оперує новітнім медичним обладнанням та апаратурою, лікувальний процес проходить максимально комфортно для пацієнта.

Академія вашого здоров'я на м. Чернігівська
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,
    Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Сексопатологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще
    • Нд: вихідний

вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12). На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Академія вашого здоров'я на Подолі
    Неврологія, Психологія, Ревматологія, Терапія, Трихологія, УЗ-діагностика, Флебологія, Ендокринологія ще

вул. Спаська, 5. На карті

вул. Бастіонна, 3/12. На карті

Печерський , м.Звіринецька

Лікарі пульмонологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Невінгловська Аліна Олександрівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Невінгловська Аліна Олександрівна

Пульмонолог

Лікар вищої категорії.

Вартість прийому : 630 грн
    Лицензия МОЗ Украины АЕ №282009
    Неврологія, Ортопедія, Офтальмологія, Проктологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Ендокринологія ще
    • Оплата карткою,

Багатопрофільна клініка «замкнутого циклу» і доказової медицини надає послуги висококваліфікованих фахівців, лабораторне та інструментальне обстеження; лікування хронічних захворювань. Базується на принципах консиліуму і партнерства із пацієнтом. Забезпечує мінімізацію необхідності постійного прийому медикаментів за рахунок застосування інноваційних біотехнологічних методів лікування. Приймають пацієнтів з 18 років ще

вул. Курнатовського, 20/1. На карті

Дніпровський , м.Чернігівська

Лікарі пульмонологи в даній клініці

дивитись все
    Врач: Денисова Ольга Василівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Денисова Ольга Василівна

Пульмонолог

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

Вартість прийому : 1400 грн
    Лікарня
    Акушерство, Гепатологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Наркологія, Неврологія, Онкологія, Проктологія, Пульмонологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Хірургія, Ендокринологія ще

Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги цілодобово надає екстрену медичну допомогу. Приймає пацієнтів з гострими захворюваннями хірургічного та нейрохірургічного профілів, з травмами, отруєннями, переохлаждениями. КМКЛШМД разом З Київським міським центром серця створює комплекс для надання багатопрофільної невідкладної допомоги ще

• Пн-Нд: цілодобово

вул. Братислвська,3. На карті