Медичний центр Into-Sana (Інто-Сана)

Відгуки про мережу клінік Медичний центр Into-Sana (Інто-Сана)

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
Into-Sana — - це сучасний медичний центр, що надає широкий спектр послуг. У клініці представлені такі напрямки як: гінекологія, імунологія, андрологія, дерматологія, гастроентерологія, кардіологія та ін. Окремо працює дитяче відділення, з аналогічним переліком спеціалізацій. Тут же можна пройти ряд діагностичних досліджень: від аналізу стану шкіри, зору, слуху, судин до комп'ютерної томографії та УЗД. У медичному закладі працює понад 70 сертифікованих лікарів — - це найбільший штат фахівців серед українських клінік
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 21:00 access_time_filled сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Імунологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільський м.Поштова площа м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
252 відгуки
Маріама 22 Грудень 2020
Супер.
Юлія 26 Листопад 2020
Я провела час в кабинете у доктора. Ивасенко Л.В. очень развёрнуто, подробно и долго обсуждали мою проблему, все подробно мне рассказала и объяснила. В целом осталась очень довольна
Вікторія 06 Листопад 2020
Очень внимательный и приятный доктор. Присутствует здравый смысл в назначениях и подробно все рассказывает. Я полностью довольна.
Александра 27 Жовтень 2020
Клиника очень чистая, все санитарные условия выполняются и персонал очень внимательный. Все понравилось
Дарья 06 Жовтень 2020
Я забыла маску и мне на ресепшене выдали бесплатно маску, есть водичка, все очень чисто и комфортно там находится, придерживаются правилам безопасности и без черченой очереди.
Юлія 05 Жовтень 2020
Маркусь Ольга Николаевна мне не понравилась как специалист. Мне не захотелось идти к другому доктору в этой клинике, она несерьезно отнеслась к моей жалобе, не задавала мне вопросы, говорила только я и сказала обратиться к кардиологу. Все доктора которые говорили причинны куда обратится. Она это все опровергла, она сказала только делать гимнастику и все. Не назначала МРТ или КТ, чтобы понять в чем причина моей проблемы, было похабное ко мне отношение со стороны доктора. Я крайне не довольна визитом
Андрій 10 Вересень 2020
В клініці дуже гарне відношення до пацієнта.
Вера 28 Серпень 2020
Дуже приємне враження склалося на рецепції, коли я тільки зайшла. Дуже чемні та приємні дівчата. Все вчасно, я ніде не чекала.
Юрий 25 Серпень 2020
Клиника комфортная, все профессионально.
Ольга 05 Серпень 2020
Мені сподобалося, що лікар подумала про те, що мої проблеми можуть бути пов`язані не тільки з гастроентерологічними проблемами, а й з іншими якимись органами. Та порекомендувала, піти до іншого лікаря. Тобто, це було чесно і ніби їй не все одно!
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right