Медичний центр Into-Sana (Інто-Сана)

Медичний центр Into-Sana (Інто-Сана)

add_box Акушерство Алергологія Андрологія Венерологія Гастроентерологія Гінекологія ... ще
Into-Sana — - це сучасний медичний центр, що надає широкий спектр послуг. У клініці представлені такі напрямки як: гінекологія, імунологія, андрологія, дерматологія, гастроентерологія, кардіологія та ін. Окремо працює дитяче відділення, з аналогічним переліком спеціалізацій. Тут же можна пройти ряд діагностичних досліджень: від аналізу стану шкіри, зору, слуху, судин до комп'ютерної томографії та УЗД. У медичному закладі працює понад 70 сертифікованих лікарів — - це найбільший штат фахівців серед українських клінік
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 21:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 16:00
вул. Нижній Вал, 49ана карті
Подільський м.Поштова площа м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Алергологія Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 21:00 access_time_filled сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Імунологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 18:00
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Клініка Інто-Сана є однією з найбільших сучасних багатопрофільних клінік столиці. У Києві знаходяться три філії: на Дніпровській Набережній, на Подолі і на Лівобережній. У кожному відділенні надається повний список послуг клініки.

Напрямки роботи медичного центру «Інто-Сана»

На сьогоднішній день в медичному центрі надаються послуги для дорослих в 28 напрямках

• Акушерство

• Дитяча офтальмологія
  • Дитяча урологія
  • Дитяча хірургія
  • Педіатрія

Крім послуг клініки, медична компанія «Інто-Сана» пропонує пройти діагностику.

Напрямки діагностики в центрі

• Кардіофункціональна діагностика (ЕКГ, добове, холтер)
  • Ендоскопія шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів
  • Цифрова рентгенографія
  • Усі види УЗД
  • Комп'ютерна томографія
  • Дослідження клініко-діагностичної лабораторії

Для того, щоб дізнатися, за якими адресами проводиться потрібне вам дослідження, варто звернутися в колл-центр ресурсу Doc.ua +38 (044) 337-07-07 або розглянути прайси відділень: на Дніпровській Набережній, на Подолі, на Лівобережній.

Переваги медичного центру «Інто-Сана»

Особливості клініки:

• вичерпний вибір напрямків;
  • можливість пройти діагностику;
  • власна клінічна лабораторія;
  • наявність швидкої допомоги;
  • цілодобова хірургічна допомога;
  • найбільший стаціонар серед приватних компаній України;
  • послуги медичного страхування;
  • сучасна поліклініка з великим вибором фахівців;
  • необхідним одноразовим матеріалом (наприклад для візиту до гінеколога і гастроентеролога) забезпечують на місці;
  • не потрібно збирати по листку всі медичні документи: аналізи, призначення, виписки: все зберігається в електронному вигляді в пошті клієнта;
  • швидка допомога «Інто-Сана» забезпечує навіть далекі медичні траспортування хворих, в тому числі за межі України.
Маріама 22 Грудень 2020
Супер.
Юлія 26 Листопад 2020
Я провела час в кабинете у доктора. Ивасенко Л.В. очень развёрнуто, подробно и долго обсуждали мою проблему, все подробно мне рассказала и объяснила. В целом осталась очень довольна
Вікторія 06 Листопад 2020
Очень внимательный и приятный доктор. Присутствует здравый смысл в назначениях и подробно все рассказывает. Я полностью довольна.
Александра 27 Жовтень 2020
Клиника очень чистая, все санитарные условия выполняются и персонал очень внимательный. Все понравилось
Дарья 06 Жовтень 2020
Я забыла маску и мне на ресепшене выдали бесплатно маску, есть водичка, все очень чисто и комфортно там находится, придерживаются правилам безопасности и без черченой очереди.