Медакустика, центр реабілітації слуху

Оториноларингологія
  • Сб-Нд: вихідний

Верхній Вал, 62. На карті

Подільський , м.Контрактова площа, м.Тараса Шевченка

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Акушерство, Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Генетика, Гематологія, Гінекологія, Кардіологія, Логопедія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Онкологія, Оториноларингологія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Лабораторна діагностикаще
    • пн-нд 8:00-21:00

вул. Щекавицька, 36. На карті

Подільський , Контрактова площа, Тараса Шевченка

• Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гепатологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Проктологія, Пульмонологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологіяще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-18:00

вулиця Глибочицька, 17. На карті

Подільський , Лук'янівська, Контрактова площа

• Косметологія, Оториноларингологія, Пластична хірургія, Трихологія, Хірургія, Дерматовенерологіяще
    • пн-сб 9:00-20:00

вул. Щекавицька, 9А. На карті

Подільський , Контрактова площа

• Алергологія, Гінекологія, Дерматологія, Імунологія, Інфектологія, Кардіологія, Логопедія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, Стоматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Ендокринологія, Сімейна медицинаще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 9:00-18:00

ул. Хорива, 3А. На карті

Подільський , Поштова площа, Контрактова площа, Тараса Шевченка

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дієтологія, Косметологія, Оториноларингологія, Педіатрія, Терапія, УЗ-діагностика, Ендокринологія, Дерматовенерологія, Вакцинаціяще
    • пн-пт 8:00-19:00
    • сб 10:00-16:00

вул. Сергія Данченка 5,. На карті

Подільський , Нивки, Сирець

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Марк, 19.01.2017

Все отлично!

Катерина, 20.10.2016

Ирина, 11.04.2016

Кира, 03.11.2015

Хорошее месторасположение, недалеко от метро. Сразу приняли.

Елена, 18.09.2015

Лариса, 04.09.2015

Это кабинет, клиникой называть не честно, есть нормативы, по которым клиника может называться клиникой, но данный центр просто маленькое помещение, в котором сидит доктор. Администратор была некорректной. Так же не знаю, насколько современное там оборудование, посещать данную клинику и проводить там диагностику я бы не рекомендовала. А врач хороший.

Андрей, 02.07.2015

Все очень понравилось, если понадобится, буду обращаться туда в дальнейшем.

Виктор, 31.03.2015

Дмитрий, 03.06.2015

Вадим, 16.05.2015

Вероника, 03.04.2015
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.