Медакустика, центр реабілітації слуху

Медакустика, центр реабілітації слуху

add_box Оториноларингологія ... ще
Центр реабілітації слуху «Медакустика» надає послуги з діагностики порушень слуху (аудіометрія, імпедансометрія, отоакустичної емісія), індивідуального підбору слухових апаратів останнього покоління. У центрі працюють досвідчені оториноларингологи, сурдологи, дефектологи, логопеди, сурдопедагоги, слухопротезісти.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Верхній Вал, 62на карті
Подільський м.Контрактова площа м.Тараса Шевченка

У центрі реабілітації слуху «Медакустіка» надають комплексні послуги з відновлення слуху у дорослих і дітей. Даний центр існує з 2014 року, але за цей короткий час вже встиг себе зарекомендувати себе як один з кращих в Києві з індивідуального підбору слухових апаратів і діагностиці слуху.

Співробітники «Медакустікі» - це фахівці з:

• оториноларингології;
  • сурдології;
  • аудиометрії;
  • логопедії;
  • дефектології;
  • психології.

Також в центрі «Медакустика» працюють сурдопедагоги і слухопротезісти.

Роботу в центрі координує оториноларинголог, стаж професійної практики якого перевищує 25 років, з яких він понад 15 років працював лором в європейських країнах.

Діагностичні процедури, які можна пройти в «Медакустика»:

• аудіометрія;
  • імпедансометрія (тімпанометрія, акустичні рефлекси);
  • отоакустичної емісія.

У центрі «Медакустика» представлені слухові апарати від кращих світових виробників:

• Siemens - слухові апарати вже більше 100 виробляються даними концерном. Згідно зі статистикою, кожна четверта людина, у якого поганий слух, використовує аудіопрібори для слуху від Siemens;
  • Phonak - виробник слухових апаратів з Швейцарії, який займається випуском аудіопродукції більше 60 років. Phonak випускає апарати для дітей і дорослих. Слухові апарати постійно вдосконалюються, щоб бути ще більш функціональними і зручними;
  • ReSound - виробник з Данії, який займається випуском слухових апаратів з 1943 року. Сьогодні ReSound є найбільшим виробником діагностичного обладнання та слухових апаратів в світі;
  • Widex - датська компанія по виробництву слуховий апаратури;
  • Audio Service - німецький виробник товарів для слухопротезування. Спеціалізується на створенні класичних завушних моделей, апаратів для відкритого протезування, внутрішньовушних і внутріканальних апаратів, апаратів з виносним мікрофоном;
  • Bernafon - швейцарський виробник, який понад 60 років випускає різноманітні слухові протези.
Катерина 20 Жовтень 2016
Все отлично!
Елена 18 Вересень 2015
Хорошее месторасположение, недалеко от метро. Сразу приняли.
Андрей 02 Липень 2015
Это кабинет, клиникой называть не честно, есть нормативы, по которым клиника может называться клиникой, но данный центр просто маленькое помещение, в котором сидит доктор. Администратор была некорректной. Так же не знаю, насколько современное там оборудование, посещать данную клинику и проводить там диагностику я бы не рекомендовала. А врач хороший.
Виктор 31 Березень 2015
Все очень понравилось, если понадобится, буду обращаться туда в дальнейшем.