Клиника - Healthy Tonsils (Хелсі Тонсілс). Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка Healthy Tonsils (Хелсі Тонсілс)

Медичний центр
Мережева клініка
Оториноларингологія, Стоматологія, Сурдологія, Косметологія

Медичний центр «Healthy Tonsils» спеціалізується на безопераційній терапії хронічного тонзиліту і аденоідиту за унікальною авторською методикою, що дозволяє зберегти орган в цілісності і уникнути використання антибіотиків. Фахівці центру «Healthy Tonsils» представляють собою команду справжніх фахівців, які допомогли величезній кількості пацієнтів повністю вилікується від хронічних патологій і запальних процесів в ЛОР-органів і продовжують займатися цим і далі. У «Healthy Tonsils» кожному пацієнтові надається точна діагностика, якісне лікування, а також доступне слухопротезування.

Healthy Tonsils (Хелсі Тонзілс) на Оболоні
Косметологія, Оториноларингологія, Стоматологія
  • Нд: вихідний

пр. Героїв Сталінграду, 2Д. На карті

Оболонський , м.Мінська

Healthy Tonsils (Хелсі Тонзілс)
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Оториноларингологія, Стоматологія, Сурдологія
  • Нд: вихідний

вул. Анни Ахматової, 30. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Healthy Tonsils» в Києві пропонує діткам і їхнім батькам безопераційне лікування патологій ЛОР-органів, що дозволяє не тільки повністю вилікуватися, але і відновити функціонування імунних сил організму.

Відкриття центру «Healthy Tonsils» в столиці України відбулося в 2012 р, а до цієї події клініка вже мала 30-річний досвід діяльності в Криму. Головним лікарем клініки є Ткач Юрій Миколайович - ЛОР з колосальним досвідом роботи, визнаний новатор у своїй сфері, що запатентував близько 30 нових методик лікування отоларінгологічних патологій в 5 країнах. Саме йому належить спосіб безоперационного, органозберігаючого лікування хронічного тонзиліту та аденоїдиту.

Фахівці медцентру «Healthy Tonsils» зарекомендували себе як справжні професіонали, віртуозно справляються із запальними процесами вуха, горла, носа переважно нехірургічним способом. Тисячі пацієнтів знайшли здоров'я завдяки ефективному і безпечному лікуванню, яке здійснюється лікарями медцентру «Healthy Tonsils», роботу яких також відрізняє індивідуальний підхід і доброзичливе ставлення до кожного пацієнта.

Важливою відмінністю підходу до лікування ЛОР-патологій у фахівців медцентру «Healthy Tonsils» є той факт, що вони всіма силами намагаються зберегти функцію піднебінних мигдалин. Для цього в лікуванні хронічного тонзиліту в клініці використовується нехірургічна методика, що дозволяє до того ж відновити захисні властивості мигдалин і їх кровотворну функцію. Завдяки цьому 90% дітей з хронічним тонзилітом, що пройшли лікування в центрі «Healthy Tonsils», перестали хворіти ГРЗ протягом декількох років після курсу.

Окремим напрямком роботи клініки «Healthy Tonsils» є боротьба з приглухуватістю. Для цього в центрі використовуються одні з кращих апаратів для слуху «Belton» (Данія), що забезпечують максимальну якість чутності і сприйняття звуків, мови, музики і співу. А завдяки авторським розробками доктора Ткача Ю.Н. на базі клініці практикують використання спеціальних програм для корекції мовлення і розвитку слуху, які допомагають усунути недоліки вимови у маленьких пацієнтів.

Повний перелік послуг, що надаються в медцентрі «Healthy Tonsils»:

• Терапія хронічних патологій ЛОР-органів:
    • ангіни і тонзиліту;
    • аденоїдів;
    • гаймориту;
    • риніту (вазомоторний, хронічний, алергічний та ін.);
    • носових кровотеч;
    • гострих і хронічних фарингітів;
    • отитів (зовнішніх, середніх);
    • приглухуватості;
  • Бактеріологічна діагностика:
    • бакпосів з мигдалин;
    • бакпосів з носа;
    • бакпосів з вуха;
  • Протезування слуху:
    • аудіометрія;
    • підбір та налаштування слухових апаратів;
    • персональне виготовлення внутрішньовушних вкладишів і зліпків;
    • гарантійне обслуговування;
  • Фізіотерапевтичне лікування.

Переваги медичного ЛОР-центру «Healthy Tonsils»:

• повне лікування аденоїдів і хронічного тонзиліту без хірургічного втручання (30-річний успішний досвід застосування);
  • можливість зберегти важливий елемент темної системи - гланди (відновлення кровотворної та захисної функцій мигдалин);
  • зміцнення імунного захисту організму, як дитину, так і дорослого (90% дітей після лікування в клініці не хворіють на ГРВІ ще кілька років);
  • супровід пацієнта з моменту звернення до моменту повного одужання (індивідуальна програма обстеження і лікування);
  • за роки роботи результативне лікування в центрі отримали понад 10 000 пацієнтів.

Мне очень сложно было найти вывеску, хотя она там большая, и там написано лор центр. А они называются хелси тонсилс. Я долго ходил вокруг дома, зашел в клинику и долго искал.

Валерий, 26.11.2019

Приятная атмосфера в клинике, на рецепции работает доброжелательная девушка. Можно расплачиваться через терминал с помощью банковской карты. Приняли сразу как пришла.

Наталия, 05.02.2019

Сервис не очень понравился, никто не уведомил, что прием задержится, сказали ждать пока врач не освободится, хотя записывались на утреннее время и рассчитывали попасть вовремя.

Валентина, 05.12.2018

Всё хорошо, всем осталась довольна, продолжаю ходить к врачу.

Марина, 22.10.2018

Не обращайтесь в Healthy Tonsils Сегодня, 20.09 пришла на прием, попала на прием к врачу , у которой довольно низкий рейтинг, к сожалению, имя врача мне не сообщили. Пошла на прием, так как были боли в горле и напугали анализы, которые сдала предварительно в Cинево. На консультации мне сообщили, что необходимо делать промывание горла, не получив альтернатив я согласилась. Протерпев ужасную процедуру ужаснулась еще и после выхода из кабинета, увидев чек за предоставленные услуги. 810 грн за консультацию и промывание у лора. Консультация - стоимость, промывание - стоимость. Так же мне сообщили что это необходимо повторить еще 10 раз - общая стоимость 8.100 грн. Заплатила, поехала на работу. Придя в себя, решила изучить вопрос, так как он не давал покоя. Узнала, что промывание действительно рекомендуется при хроническом тонзиллите, который у меня оказался Но на рынке мед.услуг оно стоит обычно не более 250. Позвонила в больницу, и оказалось что мне делали промывание каким-то бальзамом. Альтернатив не было, стоимость изначально не была указана. Мне кажется, что как минимум, в частной клинике необходимо дать все варианты лечения, а не в тупую забирать деньги. Естественно, деньги мне никто не вернул после моего звонка, мол сама согласилась. Ходить в эту клинику больше не буду и никому не советую. Так как даже если есть указание оказывать как можно больше услуг клиенту, можно же делать это как-то по-человечески. А то выглядит, как мелкое мошенничество.

Маргарита, 20.09.2018
Дивитися всі відгуки