Лор-центр Healthy Tonsils (Хелсі Тонзілс)

Ціни клініки Лор-центр Healthy Tonsils (Хелсі Тонзілс)

add_box Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Відмінною особливістю всіх клінік та ЛОР-кабінетів «Healthy Tonsils» в Україні та Польщі є профілактика частих простудних захворювань, ГРВІ, отитів, риносинуситів, ангін та інших захворювань горла у дітей та дорослих шляхом безопераційного лікування мигдаликів та аденоїдів. Мигдалики та аденоїди – важливі імунні органи, які відповідають за захист всього організму від вірусів, бактерій та інфекцій. Виробляють спеціальні клітини, що подають «сигнал тривоги», у разі ураження організму захворюваннями, і запускають механізм виробництва антитіл, які боротимуться зі «шкідниками» та забезпечуватимуть одужання. Однак, дуже часто самі мигдалики перебувають у запаленому стані і не в змозі захищати наше здоров’я. Особливо – це проявляється у дітей, які не мають напрацьованого імунітету і схильні до різних застудних, вірусних та інших захворювань. Тому дуже важливо проводити лікування та профілактику мигдаликів та аденоїдів від запалень.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Вишгородська 45Б/4на карті
Подільський м.Оболонь м.Мінська
Наведений нижче прайс-лист є неповним, і представлений для загального ознайомлення з цінами клініки. Точну вартість необхідних послуг Вам озвучить оператор нашого колл-центру при підтвердженні запису.
Анестезіологія
Денний стаціонар