Лор-центр Healthy Tonsils (Хелсі Тонзілс)

Відгуки про клініку Лор-центр Healthy Tonsils (Хелсі Тонзілс)

add_box Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Відмінною особливістю всіх клінік та ЛОР-кабінетів «Healthy Tonsils» в Україні та Польщі є профілактика частих простудних захворювань, ГРВІ, отитів, риносинуситів, ангін та інших захворювань горла у дітей та дорослих шляхом безопераційного лікування мигдаликів та аденоїдів. Мигдалики та аденоїди – важливі імунні органи, які відповідають за захист всього організму від вірусів, бактерій та інфекцій. Виробляють спеціальні клітини, що подають «сигнал тривоги», у разі ураження організму захворюваннями, і запускають механізм виробництва антитіл, які боротимуться зі «шкідниками» та забезпечуватимуть одужання. Однак, дуже часто самі мигдалики перебувають у запаленому стані і не в змозі захищати наше здоров’я. Особливо – це проявляється у дітей, які не мають напрацьованого імунітету і схильні до різних застудних, вірусних та інших захворювань. Тому дуже важливо проводити лікування та профілактику мигдаликів та аденоїдів від запалень.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Вишгородська 45Б/4на карті
Подільський м.Оболонь м.Мінська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
13 відгуків
Наталия 05 Лютий 2019
Приятная атмосфера в клинике, на рецепции работает доброжелательная девушка. Можно расплачиваться через терминал с помощью банковской карты. Приняли сразу как пришла.
Валентина 05 Грудень 2018
Сервис не очень понравился, никто не уведомил, что прием задержится, сказали ждать пока врач не освободится, хотя записывались на утреннее время и рассчитывали попасть вовремя.
Марина 22 Жовтень 2018
Всё хорошо, всем осталась довольна, продолжаю ходить к врачу.
Анна 11 Липень 2018
Все хорошо.
Николай 01 Лютий 2018
Все хорошо, спасибо.
Юлия 16 Листопад 2017
Все было очень продумано, очень комфортно. Я полностью довольна, через 2 недели опять туда обращусь.
Ольга 15 Вересень 2017
Мне понравилось, буду еще повторно обращаться в клинику.
Наталія 15 Лютий 2017
Я вообще не ждала, приняли в назначенное время.
Анна 10 Грудень 2016
В клинике очень чисто и приятно. Молодые и хорошие специалисты.
Анна 25 Листопад 2016
Обращаемся в клинику, нравится.