Житомир

Сторінка 10: Приватні лікарі в Житомирі

Лікар Стоматолог Федорчук Василь Леонідович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, проводить депульпірування, лікування каріозних і не каріозних захворювань зубів (карієсу, його ускладнень), патологій слизових оболонок, художні реставрації та ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Колядюк Злата Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар акушер-гінеколог. Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика, лікування та профілактика гінекологічних захворювань, консультування з питань планування сім'ї, діагностика і лікування захворювань шийки матки, консультування вагітних та ін.
Лікар Стоматолог Прокофʼєва  Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичні реставрації зубів, реставрації зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Бенедичук Юрій Володимирович на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), оперативна гінекологія - гістероскопія, гінекологічна ендокринологія, ведення вагітності у жінок групи високого перинатального ризику, перинатальна психологія
Лікар Терапевт Кочура Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович надає допомогу пацієнтам з патологіями терапевтичного профілю. Проводить комплексне лікування захворювань респіраторної, серцево-судинної системи. Здійснює терапію хвороб хребта, спини, суглобів, неврологічних проблем, патологій, пов'язаних з порушенням обміну речовин і ін.
Лікар Хірург Перепелиця Віктор Петрович на Doc.ua
Лікар хірург. Пріоритетні напрямки діяльності: холецистектомія, холедохолітотомія, ТАПП, кардіоміотомія, спленектомія, резекція шлунка, дренуючі оперативні втручання на підшлунковій залозі, герніопластики гриж передньої черевної стінки та ін.
Лікар Офтальмолог Мартиненко Анатолій Борисович на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії, є провідним фахівцем медичного центру «Клініка Зір». Входить до складу мікрохірургів України вищої кваліфікації. Одним з перших зробив видалення катаракти, застосувавши метод факоемульсифікації з імплантацією гнучкого штучного кришталика. Спеціалізується на проведенні антиглаукомних операцій, ендовітреальних введенні лікувальних препаратів (гормонів, антипроліферативних факторів).
Лікар Стоматолог Плохотюк Зінаїда Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог, фахівець в області лікування кореневих каналів, мікроінвазивній реставрації зубів, кюретажу пародонтальних кишень. В роботі використовує лазер, систему Vector і ін.
Лікар Стоматолог Селіванова Оксана Сергіївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичну реставрацію зубів, реставрацію зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
Лікар Стоматолог Зелінська Зоя Степанівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-терапевт, фахівець в області лікування кореневих каналів, мікроінвазивної реставрації зубів, кюретаж пародонтальних кишень з використанням системи Vector, кюрет, лазера.