Житомир

Сторінка 10: Приватні лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Стоматолог Рудь Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог, володіє техніками механічної обробки кореневих каналів, пломбування, всіма видами місцевого знеболювання, займається лікуванням карієсу, його ускладнень. До кожного пацієнта знаходить індивідуальний підхід, тим самим допомагаючи уникнути стресу від відвідування лікаря.
Лікар Стоматолог Луцінська Оксана Павлівна на Doc.ua
1рік досвіду
Оксана Павлівна займається лікуванням карієсу і його ускладнень, захворювань ясен, ендодонтичної терапією, профілактикою захворювань твердих тканин і пародонту. Володіє техніками механічної обробки кореневих каналів, різними методами чищення зубів.
Лікар Стоматолог Федорчук Василь Леонідович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, проводить депульпірування, лікування каріозних і не каріозних захворювань зубів (карієсу, його ускладнень), патологій слизових оболонок, художні реставрації та ін.
Лікар Невролог Васьковська Жанна Андріївна на Doc.ua
Жанна Андріївна займається профілактикою і лікуванням інсультів, вертеброгенних уражень хребта, головних болів різної етіології, тунельних синдромів. Спеціалізується на виявленні, локалізації тригерних зон, проведенні різного роду блокад.
Лікар Стоматолог Леонець Юлія Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог, зубний гігієніст, проводить рентген зубів, повну і часткову реставрацію, ендодонтичне лікування зубів, а також зняття зубних відкладень. Лікує карієс, пульпіт, періодонтит, пародонтоз.
Нікамед
ул. Чудновская, 102на карті
Лікар Офтальмолог Мартиненко Олена Артемівна на Doc.ua
Офтальмолог, досвід роботи якого становить 38 років, має вищу категорію. Почала видалення катаракти з використанням методу факоемульсифікації однією з перших в Україні. Застосовує хірургічне лікування косоокості, косметичних дефектів (птозу, лагофтальма, птерігіума) і ін.
«Зір»
вул. Небесної Сотні, 29на карті
Лікар Стоматолог Ковальчук Олександр Михайлович на Doc.ua
Олександр Михайлович спеціалізується на ортопедичній стоматології. Проводить установку металевих, металокерамічних, металопластмасових конструкцій. Спеціаліст в сфері зубного протезування.
Лікар Стоматолог Дєєв Владилен Анатолійович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед вищої категорії, фахівець в області установки вінірів, коронок (металевих, безметаллових, на цирконієвій основі). Займається протезуванням зубного ряду, працює з пацієнтами, у яких діагностовано карієс, ерозія зубів, адентія, аномалії розмірів і форми зубів і ін.
Лікар Стоматолог Моркотун Іванна Василівна на Doc.ua
Іванна Василівна проводить лікування каріозних і некаріозних захворювань зубів, різних хвороб ясен, патологій кореневих каналів. Володіє техніками художньої реставрації, відбілювання, чищення зубів і ін.
Лікар Уролог Васьков Констянтин Сергійович на Doc.ua
Лікар Васьков Костянтин Сергійович спеціалізується на лікуванні урологічних захворювань як консервативними методами, так і за допомогою хірургічних втручань. Займається лікуванням запальних захворювань, хвороб простати, уретри, сечового міхура і нирок, профілактикою і діагностикою різних патологій і інфекційних захворювань чоловічих сечостатевих органів.