Житомир

Сторінка 13: Приватні лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Хірург Кошелев Роман Юрійович на Doc.ua
Роман Юрійович проводить малоінвазивні хірургічні операції, які не потребують госпіталізації і стаціонарного лікування. Після консультації або оперативного втручання хірурга пацієнт може відразу ж повернутися додому або на роботу
Лікар Стоматолог Зелінська Зоя Степанівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, фахівець в області лікування кореневих каналів, мікроінвазивної реставрації зубів, кюретаж пародонтальних кишень з використанням системи Vector, кюрет, лазера.
Нікамед

Консультация бесплатная. Стоимость предоставляемых услуг согласно прайсу.

ул. Чудновская, 102на карті
Богунський
Лікар Подолог Черних Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить медичний апаратний педикюр, корекційну систему (скоби), протезування нігтів, видалення мозолів і бородавок, виготовлення індивідуальних ортезів і розвантажувальних бандажів. Лікує такі захворювання і патології, як: мозоль, бородавки, тріщини на стопі, врослий ніготь
Центр Подології Steffany в Житомирі
вул. Київська, 84на карті
Королевський
Виклик додому
Лікар Подолог Атаманенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить медичний апаратний педикюр, встановлення корекційної системи (скоби), протезування нігтів, видалення мозолів і бородавок, комп'ютерну діагностику стопи. Лікує тріщини на стопі, врослий ніготь, мозолі, бородавки
Центр Подології Steffany в Житомирі
вул. Київська, 84на карті
Королевський
Лікар  Шарандак Аліна Юріївна на Doc.ua
Аліна Юріївна - лікар-педіатр. Спеціалізується на: проведення тестування (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19), проведення профілактичних щеплень, паркані біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету і ін.
Лікар Отоларинголог Ісаєнко Іван Тарасович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: отит, риніт, гайморит, синусит
Лікар Уролог, Сексопатолог Драгомир Ігор Олексійович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар уролог-андролог, має вищу категорію, проводить УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, сексуальної дисфункції, захворювань нирок, сечового міхура, передміхурової залози.
Медичний центр «Матерна»
пров. Меблевий, 3Ана карті
Богунський
Лікар Стоматолог Нікодюк Євгеній Миколайович на Doc.ua
1рік досвіду
Євген Михайлович займається лікуванням пульпіту, періодонтиту, карієсу. Володіє техніками проведення реставрації, відбілювання зубів. Проводить заходи щодо гігієни порожнини рота.
Лікар Педіатр Сиротюк Надія Романівна на Doc.ua
Сиротюк Надія Романівна
Доктор лікує такі захворювання та патології: гострі респіраторні вірусні інфекції, гострий вірусний/бактеріальний риносинусит, алергічний риніт/риносинусит, отит, фарингіт/тонзиліт, ларингіт/трахеїт/бронхіт, гостра пневмонія, функціональна кардіопатія, функціональні розлади травного тракту, гострий гастрит/гастродуоденіт, дискінезія жовчевивідних шляхів, ацетонемічний, гіпертермічний,інтоксикаційний синдроми, інфекції сечо-вивідних шляхів, гострий цистит, гострий пієлонефрит, алергічний дерматит, стоматит
Лікар Стоматолог Маврицька Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Займається лікуванням пульпіту, періодонтиту, карієсу, проводить реставрації та відбілювання зубів, фахівець в області пломбування кореневих каналів, а також гігієни порожнини рота.