Житомир

Сторінка 9: Приватні лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Невролог Борецька Олена Зіновіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології неврологічного профілю, як: невралгія, неврит зорового і лицьового нерва, мігрень, запаморочення
Лікар Офтальмолог Танін Сергій Олександрович на Doc.ua
Офтальмолог, має першу категорію, займається проведенням УЗД діагностики, оптичної когерентної томографії, гоніоскопії кута передньої камери, парабульбарних ін'єкцій. Проводить підбір м'яких контактних лінз і складних астигматичних окулярів.
«Зір»
вул. Небесної Сотні, 29на карті
Богунський
Лікар Ендокринолог Семотюк Світлана Леонідівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог, має вищу категорію, спеціалізується на проведенні лікування цукрового діабету, ендокринних порушень, гормональних порушень, метаболічного синдрому та ін.
Лікар Кардіолог Галаган Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович спеціалізується на веденні хворих кардіологічного профілю. Проводить функціональну діагностику, терапію ішемічної хвороби серця, порушень серцевого ритму і провідності, інших хвороб серцево-судинної системи.
Полісся Кардіо Плюс
вулиця В'ячеслава Чорновола, 4на карті
Королевський
Лікар Трихолог, Дерматовенеролог Діденко Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна займається патогістологічним дослідженням. Діагностикою новоутворень шкіри, видаленням доброякісних новоутворень. Проводить лікування захворювань шкіри та її придатків (волосся, нігтів, сальних і потових залоз). Лікар-патоморфолог
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог, Гінеколог Тарановська Мирослава Іванівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні патологій шийки матки, загальній гінекології, прегравідарній підготовці та лікуванні безпліддя. Має досвід роботи, а також була фахівцем передачі «Рубрика здоров'я» на СК-1.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Корзун Алла Олексіївна на Doc.ua
Доктор лікує: запальні захворювання органів малого тазу, гіперпролактинемію, порушення менструального циклу, ендометріоз та інші захворювання.
Лікар Стоматолог Побережна Марина Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичну реставрацію зубів, реставрацію зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
Лікар Андролог, Уролог Фетман Фелікс Львович на Doc.ua
Надає консультативну, діагностичну і терапевтичну допомогу пацієнтам із захворюваннями сечостатевої системи, а також статевої системи у чоловіків. Лікар використовує сучасні методи лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, а також запалення і інфекцій статевих органів.
Лікар Офтальмолог Волинець Інна Євгеніївна на Doc.ua
Інна Євгенівна спеціалізується на оптометрії, контактному коригуванні зору, в роботі вона використовує сучасні методики діагностування проблем зору. Лікар Волинець займається підбором лінз, контактних (м'яких) лінз.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика
вул. Київська, 77 (ТРЦ «Глобал UA»)на карті