Житомир

Сторінка 9: Приватні лікарі в Житомирі

Лікар Невролог Хабазня Тетяна Федорівна на Doc.ua
Тетяна Федорівна має більше 20 років досвіду лікування пацієнтів неврологічного профілю. Лікар спеціалізується на наданні кваліфікованої допомоги в корекції постінсультних явищ, наслідків травм, захворювань периферичної нервової системи.
Лікар Офтальмолог Хахула Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Офтальмолог, провідний напрямок в роботі - лазерна фотокоагуляція сітківки, ретинальний експерт. Проводить лікування наступних патологій: розриви і дегенерації сітківки, діабетичні ретинопатії, макулодистрофії, хоріоретиніти і т.п. Працює на апараті - лазер PASCAL STREAMLINE, TOPCON - Японія. Виконує УЗД діагностування, оптичну когерентну томографію.
Лікар Офтальмолог Танін Сергій Олександрович на Doc.ua
Офтальмолог, має першу категорію, займається проведенням УЗД діагностики, оптичної когерентної томографії, гоніоскопії кута передньої камери, парабульбарних ін'єкцій. Проводить підбір м'яких контактних лінз і складних астигматичних окулярів.
Лікар Кардіолог Галаган Володимир Миколайович на Doc.ua
Володимир Миколайович спеціалізується на веденні хворих кардіологічного профілю. Проводить функціональну діагностику, терапію ішемічної хвороби серця, порушень серцевого ритму і провідності, інших хвороб серцево-судинної системи.
Лікар Стоматолог Побережна Марина Петрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичну реставрацію зубів, реставрацію зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
Лікар Офтальмолог Волинець Інна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Інна Євгенівна спеціалізується на оптометрії, контактному коригуванні зору, в роботі вона використовує сучасні методики діагностування проблем зору. Лікар Волинець займається підбором лінз, контактних (м'яких) лінз.
Лікар Стоматолог Рудь Вікторія Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог, володіє техніками механічної обробки кореневих каналів, пломбування, всіма видами місцевого знеболювання, займається лікуванням карієсу, його ускладнень. До кожного пацієнта знаходить індивідуальний підхід, тим самим допомагаючи уникнути стресу від відвідування лікаря.
Лікар Стоматолог Луцінська Оксана Павлівна на Doc.ua
Оксана Павлівна займається лікуванням карієсу і його ускладнень, захворювань ясен, ендодонтичної терапією, профілактикою захворювань твердих тканин і пародонту. Володіє техніками механічної обробки кореневих каналів, різними методами чищення зубів.
Лікар Стоматолог Леонець Юлія Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог, зубний гігієніст, проводить рентген зубів, повну і часткову реставрацію, ендодонтичне лікування зубів, а також зняття зубних відкладень. Лікує карієс, пульпіт, періодонтит, пародонтоз.
Лікар Офтальмолог Мартиненко Олена Артемівна на Doc.ua
Офтальмолог, досвід роботи якого становить 38 років, має вищу категорію. Почала видалення катаракти з використанням методу факоемульсифікації однією з перших в Україні. Застосовує хірургічне лікування косоокості, косметичних дефектів (птозу, лагофтальма, птерігіума) і ін.