Житомир

Сторінка 11: Приватні лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Ендокринолог Пилипчук Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар-ендокринолог. Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування захворювань щитовидної залози і патологія гіпоталамо-гіпофізарної системи, терапія надмірної ваги, ендокринних порушень, ендокринного безпліддя та клімактеричних розладів, діагностика і лікування діабету та його ускладнень, діабетологія і ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Колядюк Злата Ігорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог. Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика, лікування та профілактика гінекологічних захворювань, консультування з питань планування сім'ї, діагностика і лікування захворювань шийки матки, консультування вагітних та ін.
Медичний центр «Матерна»
пров. Меблевий, 3Ана карті
Богунський
Лікар Стоматолог Прокофʼєва  Олена Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичні реставрації зубів, реставрації зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Сімейний лікар Сахненко Дмитро Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії, неврології, гастроентерології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар  Студнєва Валентина Іванівна на Doc.ua
Валентина Іванівна - сімейний лікар вищої категорії. Спеціалізується на: проведення тестування (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19), проведення профілактичних щеплень, паркані біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету і ін.
Лікар  Мордюк Людмила Іванівна на Doc.ua
41рік досвіду
Людмила Іванівна - лікар сімейної медицини. Спеціалізується на: проведення тестування (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19), проведення профілактичних щеплень, паркані біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету і ін.
Лікар Психолог Томберг Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна спеціалізується на соціальній роботі та пренатальній психології. Проводить заняття в Школі майбутніх батьків, а також індивідуальне та сімейне консультування. Серед застосовуваних методів роботи - арт терапія, релаксаційні методики, гімнастика вагітних..
Лікар Педіатр Криштоп Людмила Андріївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, для проведення досліджень з гарантійного пакету: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог Бенедичук Юрій Володимирович на Doc.ua
Бенедичук Юрій Володимирович
31рік досвіду
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), оперативна гінекологія - гістероскопія, гінекологічна ендокринологія, ведення вагітності у жінок групи високого перинатального ризику, перинатальна психологія
Медичний центр «Матерна»
пров. Меблевий, 3Ана карті
Богунський
Лікар Терапевт Кочура Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович надає допомогу пацієнтам з патологіями терапевтичного профілю. Проводить комплексне лікування захворювань респіраторної, серцево-судинної системи. Здійснює терапію хвороб хребта, спини, суглобів, неврологічних проблем, патологій, пов'язаних з порушенням обміну речовин і ін.
Полісся Кардіо Плюс
вулиця В'ячеслава Чорновола, 4на карті