Житомир

Сторінка 11: Приватні лікарі в Житомирі

Лікар Стоматолог Зелінська Зоя Степанівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог-терапевт, фахівець в області лікування кореневих каналів, мікроінвазивної реставрації зубів, кюретаж пародонтальних кишень з використанням системи Vector, кюрет, лазера.
Лікар Подолог Черних Ірина Павлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить медичний апаратний педикюр, корекційну систему (скоби), протезування нігтів, видалення мозолів і бородавок, виготовлення індивідуальних ортезів і розвантажувальних бандажів. Лікує такі захворювання і патології, як: мозоль, бородавки, тріщини на стопі, врослий ніготь
Лікар Подолог Атаманенко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на подології. Проводить медичний апаратний педикюр, встановлення корекційної системи (скоби), протезування нігтів, видалення мозолів і бородавок, комп'ютерну діагностику стопи. Лікує тріщини на стопі, врослий ніготь, мозолі, бородавки
Лікар Сексопатолог, Уролог Драгомир Ігор Олексійович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог, має вищу категорію, проводить УЗД передміхурової залози, нирок, сечового міхура. Займається лікуванням чоловічого безпліддя, сексуальної дисфункції, захворювань нирок, сечового міхура, передміхурової залози.
Лікар Стоматолог Таран Зоя Валеріївна на Doc.ua
4.6
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичну реставрацію зубів, реставрацію зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
Лікар Стоматолог Шут Ігор Володимирович на Doc.ua
4.0
Стоматолог-терапевт, професійні навички якого виглядають наступним чином: лікування кореневих каналів, каріозних і не каріозних зубів, а також естетична стоматологія (чистка, відбілювання, скейлінг). Проводить терапію карієсу, гінгівіту, пульпіту, зубного каменю, пародонтиту, стоматиту та ін.
Лікар Офтальмолог Ямнюк Світлана Павлівна на Doc.ua
Світлана Павлівна лікар офтальмолог вищої категорії. Проводить консультативно-діагностичні прийоми і передопераційну підготовку пацієнтів з катарактою, глаукомою, витреоретинальной патологією. Регулярно бере участь в регіональних, зарубіжних, міжнародних конференціях, конгресах і тренінгах.
Лікар Стоматолог Миронов Олександр Іванович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, має вищу категорію, фахівець в області протезування (бюгельні і нейлонові протези). Займається лікуванням при повній і частковій відсутності зубів.
Лікар Стоматолог-ортопед Мутило Петро Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичній стоматології. Проводить всі види часткового і повного протезування, встановлює коронку (сталеву, литу, пластмасову, металопластмасову, металокерамічну), протези (пластмасові, бюгельні, з нейлону)
Лікар Стоматолог-ортопед Сокуренко Юрій Григорович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичній стоматології. Проводить всі види часткового і повного протезування, встановлює коронку (металеву, литу, пластмасову, металопластмасову, металокерамічну, а також встановлює протез (пластмасовий, бюгельний, з нейлону)