Житомир

4.6
Лікар Стоматолог Таран Зоя Валеріївна на Doc.ua
Таран Зоя Валеріївна
31рік досвіду
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить лікування карієсу і його ускладнень, естетичну реставрацію зубів, реставрацію зруйнованих зубів за допомогою штифтів, професійну гігієну порожнини рота
4.3
Лікар Отоларинголог Коломієць Валентина Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: риніт, отит, синусит, гайморит
4.2
Лікар Педіатр Лозко Лідія Адамівна на Doc.ua
Лозко Лідія Адамівна
Лідія Адамівна - лікар-педіатр вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням поширених захворювань у дітей
Лікар Стоматолог Шут Ігор Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, професійні навички якого виглядають наступним чином: лікування кореневих каналів, каріозних і не каріозних зубів, а також естетична стоматологія (чистка, відбілювання, скейлінг). Проводить терапію карієсу, гінгівіту, пульпіту, зубного каменю, пародонтиту, стоматиту та ін.
Центр стоматології на вул. Перемоги
вул. Перемоги, 73на карті
Богунський
Лікар Уролог Мартинюк Андрій Валерійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує гострі і хронічні захворювання урологічного профілю: простатит, аденома передміхурової залози та інші
Лікар Педіатр Курієнко Олена Станіславівна на Doc.ua
51рік досвіду
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язове, підшкірне, внутрішньовенне введення медикаментів, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакета: загальний аналіз крові, аналіз крові на цукор, аналіз крові на холестерин, загальний аналіз сечі
Лікар  Райкова Людмила Яківна на Doc.ua
51рік досвіду
Людмила Яківна — стоматолог-терапевт вищої категорії. Має понад 51 роки стажу роботи. Проводить консультації, огляди, призначає лікування та ін.
Лікар УЗД-фахівець Кириліна Людмила Василівна на Doc.ua
Спеціаліст в області виявлення патологій за допомогою методів ультразвукового дослідження тіла. Проводить ретельну діагностику всіх внутрішніх органів і м'яких тканин починаючи від УЗД щитовидної залози і закінчуючи УЗД органів малого тазу.
Лікар  Нікітіна Людмила Петрівна на Doc.ua
Людмила Петрівна — акушер-гінеколог з 49-річним стажем. Спеціалізується на гінекологічних операціях — лапаротомним шляхом; оперативні втручання при патології внутрішніх і зовнішніх статевих органах абдомінальним шляхом та ін.
Лікар  Волинець Ніла Семенівна на Doc.ua
Нілу Семенівна — лікар-педіатр з 48-річним стажем. Спеціалізується на: проведенні тестування (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19), проведенні профілактичних щеплень, заборі біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету та ін.