Житомир

Сторінка 15: Приватні лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар  Шуляк Людмила Іванівна на Doc.ua
Лікар Сімейний лікар Щиглик Яків Михайлович на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень
Лікар  Нелюдімова Любов Кирілівна на Doc.ua
Нелюдимова Л. К. має більше 47 років стажу. Веде консультативний прийом огляд, проводить гігієнічну чистку порожнини рота, відбілювання зубів та ін.
Лікар  Савенко Майя Федорівна на Doc.ua
Майя Федеровна - лікар сімейної медицини вищої категорії. Спеціалізується на: проведення тестування (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19), проведення профілактичних щеплень, паркані біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету і ін.
Лікар Педіатр Місюрова Алла Георгіївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Проводить профілактичні щеплення
Лікар Педіатр Ткаченко Валентина Іванівна на Doc.ua
Проводить тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР. Робить внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, профілактичні щеплення. Також займається забором матеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар  Ващук Андрій Павлович на Doc.ua
Андрій Павлович - сімейний лікар вищої категорії. Спеціалізується на: проведення тестування (ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19), проведення профілактичних щеплень, паркані біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету і ін.
Лікар Сімейний лікар Левицька Світлана Миколаївна на Doc.ua
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, вагітність, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів. Проводить профілактичні щеплення
Лікар Педіатр Мовчан Ольга Миколаївна на Doc.ua
Мовчан Ольга Миколаївна
Проведення тестування: ВІЛ, вірусні гепатити В, С, тропоніни, грип, COVID-19, електрокардіографічне дослідження, забір біоматеріалу для дослідження BL по COVID-19 методом ПЛР, внутрішньом'язові, підшкірні, внутрішньовенні введення медикаментів, проведення профілактичних щеплень, забір біоматеріалу для проведення досліджень з гарантійного пакету
Лікар  Кордюкевич Тамара Миколаївна на Doc.ua
Дитячий педіатр має навички діагностики та лікування захворювань дихальної, сечовидільної, травної систем. Також, має досвід лікування целіакії, лактазної недостатності, харчової алергії, дисбактеріозу кишечника.