Житомир

Сторінка 8: Приватні лікарі в Житомирі

Дивитись клініки в Житомирі
Лікар Косметолог, Дерматовенеролог Хренова Олена Анатоліївна на Doc.ua
Дерматовенеролог, косметолог. Займається лікуванням різноманітних хвороб дерматологічного профілю, також проводить косметологічні процедури. Компетентна в проведенні кріодеструкції, ультразвукового пілінгу, діатермокоагуляції, лазерної вапоризації, хімічного пілінгу, мікрострумової терапії.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог Шкварок Тетяна Павлівна на Doc.ua
Тетяна Павлівна займається діагностикою, профілактикою та лікуванням широкого спектру гінекологічних порушень, включаючи інфекційні захворювання, порушення гормонального фону, запальні процеси, жіноче безпліддя.
Лікар Ортодонт Невмержицька Галина Михайлівна на Doc.ua
Галина Михайлівна проводить терапію і корекцію дефектів прикусу, зубного ряду. Займається постановкою брекет-систем. В роботі використовує сучасні знімні і незнімні ортодонтичні апарати.
Центр стоматології на вул. Грушевського
вул. М.Грушевського, 31на карті
Лікар Акушер-гінеколог Годорова Тетяна Федорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, лікує запальні, гормональні та інфекційні хвороби жіночих статевих органів, спостерігає вагітність, займається діагностикою патологій шийки матки. Спеціалізується на веденні фізіологічної, багатоплідної і ускладненої вагітності, прийнятті пологів та догляду в післяпологовому періоді.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Зубкова Нінель Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має вищу категорію, фахівець в області проведення біопсії шийки матки, аспіраційної біопсії ендометрія, гістеросонографії з визначенням прохідності маткових туб, поліпектомія цервікального каналу, радіохвильової деструкції шийки матки.
Нікамед
В стоимость консультации входит комплексное обследование: 790 грн, консультация, 2 мазка (цитологический и микроскопический), кольпоскопия, УЗИ вагинальное.
ул. Чудновская, 102на карті
Лікар Стоматолог-хірург Тарасюк Ігор Леонідович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургічній стоматології. Проводить консультативний прийом, прості і складні видалення зубів, різні види операцій.
Лікар Невролог Хабазня Тетяна Федорівна на Doc.ua
21рік досвіду
Тетяна Федорівна має більше 20 років досвіду лікування пацієнтів неврологічного профілю. Лікар спеціалізується на наданні кваліфікованої допомоги в корекції постінсультних явищ, наслідків травм, захворювань периферичної нервової системи.
Полісся Кардіо Плюс
вулиця В'ячеслава Чорновола, 4на карті
Королевський
Лікар Дерматовенеролог Долібець Володимир Федорович на Doc.ua
31рік досвіду
Висококваліфікований фахівець з питань діагностики та лікування дерматовенерологічних захворювань. Володимир Федорович проводить ретельну профілактику венеричних порушень, а також гострих, хронічних, алергічних та інфекційних патологій шкіри, використовуючи сучасні лікувальні методи.
Лікар Офтальмолог Хахула Андрій Володимирович на Doc.ua
Офтальмолог, провідний напрямок в роботі - лазерна фотокоагуляція сітківки, ретинальний експерт. Проводить лікування наступних патологій: розриви і дегенерації сітківки, діабетичні ретинопатії, макулодистрофії, хоріоретиніти і т.п. Працює на апараті - лазер PASCAL STREAMLINE, TOPCON - Японія. Виконує УЗД діагностування, оптичну когерентну томографію.
«Зір»
вул. Небесної Сотні, 29на карті
Лікар Андролог, Дерматовенеролог Малиневський Володимир Леонідович на Doc.ua
Дерматовенеролог, андролог, лікує хвороби чоловічих статевих органів, шкіри, безпліддя у чоловіків, сексуальні порушення. Проводить видалення утворень на шкірі і на зовнішніх статевих органах методом радіохвильової терапії. Має вищу категорію.