Сторінка 70: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Тонкоголос Павло Володимирович на Doc.ua
Павло Володимирович спеціалізується на терапевтичній та ортопедичній стоматології. Проводить лікування каріозних захворювань, відновлення зубних рядів за допомогою протезів, імплантації. Займається відновленням зубів після ендодонтичного лікування.
Лікар Стоматолог Коринчук Алла Дмитрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, а також дитячий стоматолог. Спеціалізується на пацієнтах, які потребують ендодонтичного лікування під мікроскопом, якісно і естетично виконує художню реставрацію зубів. Постійно підвищує свій професійний рівень
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Островський Євген Володимирович на Doc.ua
До компетенції доктора входить: протезування (незнімне, умовно-знімне); малоінвазивні непрямі реставрації; тотальне і часткове протезування на імплантатах (all in 4, all in 6, мультіюніти в т.ч.)
Лікар Стоматолог Тартачна Інна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, професійну гігієну порожнини рота, консервативне лікування тканин пародонту, відбілювання, ремінералізуючу терапію. Лікує гінгівіт і пародонтит
Лікар Стоматолог Невинний Генадій Миколайович на Doc.ua
Геннадій Миколайович спеціалізується на ортопедичній стоматології. Займається лікуванням твердих тканин зубів, протезуванням зубного ряду, його відновленням. Володіє методиками незнімного, знімного відновлення зубів, керамічної реставрації.
Лікар Стоматолог Кондратюк Богдан Русланович на Doc.ua
Лікар має значний досвід діагностики, лікування стоматологічних захворювань. Активно застосовує у своїй лікарській діяльності нове сучасне обладнання, класичні та інноваційні методики, прагне до досягнення максимальної якості надання стоматологічних послуг у випадках будь-якої складності.
Лікар Стоматолог Лузан Євгеній Олександрович на Doc.ua
Євген Олександрович є фахівцем з хірургічної і терапевтичної стоматології. Лузан Е. А. займається консервативним лікуванням хвороб ротової порожнини (карієс, ерозія зубов, гіперестезія), так і оперативним лікуванням хвороб (кіст зубів, пульпіту, пухлин, периостита, остеомеліта).
Лікар Стоматолог Федоришин Тарас Петрович на Doc.ua
Тарас Петрович постійно покращує свою майстерність, відвідуючи спеціалізовані тематичні курси, семінари та майстер-класи з реставрації зубів, ендодонтії, протезування на імплантатах і ін. (89%)
Лікар Стоматолог Бороненко Дмитро Юрійович на Doc.ua
Дмитро Юрійович проводить лікувальні і профілактичні маніпуляції в терапевтичній стоматології, а саме: протезування, лікування каналів, усунення карієсу, гігієна порожнини рота і т.д. Доктор є кваліфікованим фахівцем у сфері естетичних реставрацій зубів
Лікар Стоматолог Соцька Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, займається профілактикою карієсу, проводить лікування і відбілювання зубів, фахівець в області ендодонтії. Лікує гінгівіт, стоматит, глосит, пульпіт, періодонтит і ін.