Сторінка 69: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Артеменко Віктор Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній та дитячій стоматології, а також хірургії. До кожного пацієнта (особливо дітям) намагається знайти індивідуальний підхід, щоб зробити лікування якомога більш приємним процесом.
Лікар Стоматолог Самиляк Ганна Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт проводить діагностику та профілактику стоматологічних захворювань, у неї можна отримати послугу професійного чищення зубів: зняття м'яких і твердих зубних відкладень (видалення зубного каменю) за допомогою ультразвуку і піскоструминної чистки AIR FLOW. Лікар лікує гінгівіт і пародонтит, проводить уроки гігієни
Лікар Стоматолог Турянська Наталія Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології: займається лікуванням карієсу різного ступеня складності (в тому числі пришийного), ерозії емалі, дефектів навколо десневої області зуба, пломбування. Виконує гігієнічні чистки порожнини рота, комплексне зняття зубних відкладень в процесі лікування і як профілактику стоматологічних захворювань
Лікар Ортопед, Стоматолог Кирилюк Володимир Володимирович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Пюро  Артем  Валерійович на Doc.ua
Артем Валерійович лікар стоматолог-хірург-імплантолог. Спеціалізується на видаленні зубів будь-якої складності, підсадженні кістки, синус-ліфтингу, дентальній імплантації, пародонтологічному лікуванні ясен. Приймає дорослих та дітей з 10 років.
Лікар Стоматолог Мар'янчик Інга Ігорівна на Doc.ua
Інга Ігорівна є кваліфікованим пародонтологом, який займаються всебічним лікуванням патологій і запальних процесів ясен при пародонтиті та пародонтозі. Інга Ігорівна володіє навичками відкритого і закритого кюретажу, зубного шинування, депофореза кишені і т.д.
Лікар Стоматолог Клячин Олександр Володимирович на Doc.ua
Понад 5 років займається лікуванням хвороб зубів, ротової порожнини. Входить до складу Асоціації стоматологів України.
Лікар Стоматолог Скицько Андрій Васильович на Doc.ua
Андрій Васильович лікар-стоматолог, спеціалізується на хірургічному, ортопедичному та терапевтичному лікуванні зубів. Проводить видалення зубів, їх протезування, лікує карієс, а також ендодонтичні захворювання.
Лікар Стоматолог Буга Галина Володимирівна на Doc.ua
Галина Володимирівна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить гігієнічну чистку зубів, відбілювання, реставрацію. Володіє технікою шинування зубів, відновлення естетики і функціональності зубних рядів.
Лікар Стоматолог Хрипко Ганна Миколаївна на Doc.ua
Асистент лікаря-стоматолога.