Сторінка 74: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Потапенко Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Дитячий стоматолог. Успішно лікує карієс, пульпіт, періодонтит. Видаляє молочні зуби. Спеціалізується на проведенні лікування будь-якої складності в медикаментозному сні. Підбирає індивідуальний план лікування для кожної дитини.
Лікар Стоматолог Антонюк Максим Олександрович на Doc.ua
Лікар відповідально і уважно вивчає кожен випадок звернення за стоматологічною допомогою, пропонує оптимальний план терапії і естетичного коригування зубного ряду. Використовує в роботі сучасні матеріали і технології
Лікар Стоматолог Швед  Дмитро Федорович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів і ясен (карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт, адентія), а також виконує процедури хірургічного та ортопедичного профілю.
Лікар Стоматолог, Хірург Якуш Олександр Геннадійович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Стоматолог Муравицька Олеся Вікторівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній та дитячій стоматології. Лікування кореневих каналів проводить сучасними методами. Також проводить естетичні художні реставрації.
Лікар Стоматолог Гулеватий Ілля Олександрович на Doc.ua
Стоматолог, що спеціалізується на терапевтичному, ендодонтичному лікування зубів. Займається лікуванням каріозних пошкоджень зубів, пульпіту, періодонтиту, кореневих каналів.
Лікар Стоматолог Кучма Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Наталя Костянтинівна займається комплексним доглядом за зубною емаллю і ротовою порожниною, здійснює стоматологічну чистку, видаляє зубний камінь, проводить лікування каріозних порожнин різної складності і т.д.
Лікар Стоматолог Дахова Інна Володимирівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, спеціалізується на терапевтичному напрямку даного медичного спрямування, займається гігієною порожнини рота, лікує карієс і будь-які форми пульпіту і періодонтиту.
Лікар Стоматолог Грущак Олексій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог займається лікуванням карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит) і видаленням зубів. У своїй роботі використовує індивідуальний підхід, чітко пояснюючи пацієнту причини і наслідки. Також проводить лікування пародонтологічних проблем (пародонтит, пародонтоз). Виконує лазерну корекцію вуздечки язика, верхньої та нижньої губи, професійну гігієну порожнини рота, в тому числі лазерне відбілювання
Лікар Стоматолог, Терапевт Білоненко Юлія Олегівна на Doc.ua