Сторінка 73: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Медведський Владислав Вячеславович на Doc.ua
Лікар проводить такі процедури, як: ультразвукова чистка, медикаментозна седація, медикаментозна обробка після чистки, ампутація пульпи, зняття коронки, відновлення зуба під коронку, внутрішньокоронкове відбілювання та ін.
Лікар Стоматолог Ігнатенко Олена Ігорівна на Doc.ua
Олена Ігорівна в своїй практиці застосовує мінімально-інвазивне лікування. Спеціаліст займається ендодонтичним лікуванням зубів, відбілюванням зубів і гігієнічним чищенням ультразвуком і Аir Flow, Vector-терапією та художньою реставрацією. Проводить індивідуальне консультування пацієнтів по догляду та гігієною порожнини рота.
Лікар Стоматолог Данчук Ірина Юріївна на Doc.ua
Професійний стоматолог виконує терапевтичне лікування стоматологічного профілю. Усуває патології зубного ряду, запальні процеси ясен і кореневих каналів використовуючи сучасні методи. Доктор веде дорослий і дитячий прийом
Лікар Стоматолог Курдюмова Алла Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, проводить чистку і відбілювання зубів, лікування карієсу фотополімерними матеріалами, художні реставрації зубів. Спеціаліст здійснює протезування зубів керамічними і металокерамічними коронками.
Лікар Стоматолог Рокитна Наталія Святославівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Святославівна проводить чистку і відбілювання зубів, відновлення естетичної форм зубів, художню реставрацію. Спеціаліст лікує: пульпіт, періодонтит, карієс, захворювання слизової.
Лікар Стоматолог Мелкумян Христина Валеріївна на Doc.ua
Христина Валеріївна є експертом в сфері сучасній ендодонтичній терапії каналів зубів, а також в області естетичної, прямої і непрямої, художньої реставрації.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Ламазян Римма Рачіковна на Doc.ua
Римма Рачіковна - фахівець в області ортодонтії. Проводить ортодонтичне лікування дорослих і дітей; лікування за допомогою індивідуально виготовлених пластин, апаратів і тренерів; лікування за допомогою брекет-систем. Займається ортодонтичною підготовкою пацієнтів до ортопедичного лікування
Лікар Стоматолог Гаврилова Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог, ендодонтист, займається лікуванням карієсу і його ускладнень, реставруванням зубів і т.д.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Кузьменко Ірина Сергіївна на Doc.ua
Ірина Сергіївна спеціалізується на ортодонтичному лікуванні зубів дорослих і дітей. Займається лікуванням патологій прикусу за допомогою знімної ортодонтичної апаратури, встановлює металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі брекет-системи. Лікар також займається корекцією патологій прикусу за допомогою мікроімплантів
Лікар Ортопед, Стоматолог Блажчук Віктор Вікторович на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.