Сторінка 76: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Косинська Альона Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Олена Володимирівна займається лікуванням зубів у маленьких пацієнтів. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів і захворювань ясен. Крім того лікує карієс і його ускладнення у вигляді інших хвороб ротової порожнини
Лікар Стоматолог Сокіл Ольга Михайлівна на Doc.ua
Стоматолог займається лікуванням карієсу, пульпіту і періодонтиту у дітей різного віку. Проводить адаптацію дітей до стоматологічного прийому, при необхідності лікує зуби в умовах загального знеболювання. Проводить естетичну реставрацію зубів, профілактику карієсу, фторування зубів, герметизацію фісур, ремінералізуючу терапію
Лікар Стоматолог Марценюк Маргарита Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, профілактику, видалення молочних зубів, лікування в умовах медикаментозного сну. Лікує такі хвороби та патології, як: карієс, пульпіт, періодонтит, стоматит. Веде прийом дітей від народження
Лікар Стоматолог, Пародонтолог, Стоматолог-терапевт Сологуб Світлана Євгенівна на Doc.ua
Світлана Євгеніївна консультує як лікар-стоматолог, терапевт, лікар-стоматолог, пародонтолог. Приймає дорослих та дітей від 6 років
Лікар Стоматолог Степаненко Андрій Іванович на Doc.ua
Степаненко Андрій Іванович спеціалізується на лікуванні дітей різної вікової категорії. Займається під місцевим знеболенням видаленням молочних зубів, дитячим протезуванням, професійною гігієною порожнини рота
Лікар Стоматолог Азарій Мирослава Євгеніївна на Doc.ua
Володіє всіма сучасними техніками і процедурами в лікуванні карієсу та його ускладнень, а також некаріозних уражень зубів і захворювань слизових оболонок порожнини рота у дітей. Велику увагу приділяє питанням зниження поширеності карієсу у дітей
Лікар Ортодонт, Стоматолог Капетій Ганна Іванівна на Doc.ua
Володіє методами профілактики і лікування зубощелепних аномалій. Пропонує різні способи вирівнювання неправильно виросли зубів і виправлення прикусу, в тому числі займається установкою брекет-систем. Грамотний, акуратний в роботі фахівець.
Лікар Стоматолог Ящишина Анастасія Вікторівна на Doc.ua
Всі лікувально-діагностичні та профілактичні заходи проводяться фахівцем з урахуванням індивідуальних анатомічних і функціональних особливостей зубів пацієнта. Лікар здійснює лікування карієсу і його ускладнень, володіє сучасними методиками естетичної реставрації, відбілювання, професссіональной чистки та ін.
Лікар Стоматолог Шахрай Дарія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог проводить діагностику і лікування захворювань, пов'язаних зі стоматологічним профілем. Надає терапевтичну допомогу - лікує такі поширені хвороби, як карієс, пульпіт, пародонтит, гінгівіт, проводить професійну гігієну порожнини рота
Лікар Стоматолог Школьна (Ткаченко) Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, амбулаторне лікування уві сні, підбір схеми лікування. Веде прийом дорослих і дітей від народження