Сторінка 75: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Волкова Олена Костянтинівна на Doc.ua
Олена Костянтинівна займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів, тканин пародонту. Проводить відновлення функціональної і естетичної складових здоров'я тимчасових і постійних зубів у дітей і дорослих. Лікує маленьких пацієнтів в медикаментозному сні. Займається професійної гігієною порожнини рота, видаленням зубів.
Лікар Стоматолог Ахадов Тамерлан Мазахир Огли на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Виконує прямі реставрації, професійну гігієну порожнини рота, видалення типових і атипових зубів. Займається лікуванням карієсу, пульпіту, періодонтиту та ін.
Лікар Стоматолог, Терапевт Миронюк Вадим Вікторович на Doc.ua
Вадим Вікторович надає весь перелік послуг з терапевтичної стоматології. Проводить комплексне лікування захворювань твердих тканин зубів, пародонту. Займається професійною гігієною зубних рядів, індивідуально навчає гігієні порожнини рота.
Лікар Стоматолог Коваленко Артем Валерійович на Doc.ua
Артем Валерійович проводить комплексне обстеження, лікування пацієнтів з проблемами СНЩС, проводить відновлення зубощелепної системи, всі види протезування, формування ясенного краю і т.д.
Лікар Стоматолог Руденко Марина Юріївна на Doc.ua
Доктор Руденко М.Ю. кваліфіковано проводить терапію різних за складністю, етіологією, ступенем уражень емалі і зубної пульпи, надає невідкладну допомогу при гострих процесах, здійснює видалення зубів, установку коронок і протезів.
Лікар Стоматолог Одрін  Іван  Ростиславович на Doc.ua
Іван Ростиславович спеціалізується на діагностиці лікуванні та профілактики захворювань зубів і ясен. Проводить лікування карієсу, гінгівіту, стоматиту, пульпіту, пародонтозу та ін.
Лікар Стоматолог Кириленко Олександр Вікторович на Doc.ua
Олександр Вікторович займається видаленням всіх типів зубів будь-якої складності, імплантацією окремих зубів і цілого ряду, підготовкою під протезування і самим протезуванням (металокераміка, оксид цирконію, мостовидні протези), терапевтичним лікуванням тканин зуба і пародонта.
Лікар Стоматолог Тринька Василь Іванович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу; пульпіту; періодонтиту; пломбуванням кореневих каналів; реставрацією зубів; лікуванням зубів при вагітності, а також дитячою стоматологією
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бордюг  Артур  Миколайович на Doc.ua
Артур Миколайович займається лікуванням аномалій прикусу, установкою брекет-систем, пластин, ретейнерів. Приймає дорослих та дітей з 6 років
Лікар Стоматолог Назаренко Катерина Василівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи доктора лікування пацієнтів із захворюваннями зубів, ясен, а також слизової оболонки рота. Відмінна риса роботи - творчий підхід до мініінвазивних високоестетичні лікування з максимальним збереженням твердих тканин зубів дорослих і дітей. Лікар спеціалізується на проведенні професійної гігієни та відбілювання зубів.