Сторінка 71: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Федоренко Ігор Андрійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог надає терапевтичне лікування захворювань зубів і ясен, проводить всі гігієнічні заходи і ортопедичні роботи. Доктор веде прийом англомовних пацієнтів, постійно вдосконалюється у своїй професії, регулярно підвищує кваліфікацію
Лікар Стоматолог Іллєнко Алеся Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог Іллєнко Алеся Олександрівна має великий досвід роботи, проводить ендодонтрію важкопрохідних кореневих каналів під мікроскопом, лікування карієсу, всіх рівнів складнощів, художню реставрацію зубів, відновлення зубів на штифтах, шинування зубів, лікування запальних процесів, лікування стоматологічних захворювань у вагітних
Лікар Стоматолог Поламарчук Олександр Віталійович на Doc.ua
Олександр Віталійович є фахівцем по терапевтичному лікуванню зубів. Він виконує лікування каріозних ушкоджень, профілактичну чистку, відбілювання, ендодонтичне лікування.
Лікар Стоматолог Біда Олександр Віталійович на Doc.ua
Спеціаліст з ортопедичної стоматології. В якості учасника і лектора виступає на науково-практичних конференціях. Є автором понад 5 наукових публікацій.
Лікар Стоматолог, Ендодонт Михайлюк Марк Михайлович на Doc.ua
Доктор стоматолог-терапевт, ендодонтист. Проводить лікування карієсу будь-якої складності, лікування каналів під мікроскопом (пульпіт), виконує прямі реставрації, професійну гігієну ротової порожнини
Лікар Стоматолог Сидоренко Сергій Володимирович на Doc.ua
Сергій Володимирович спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить ендодонтичне лікування зубів, професійну гігієну порожнини рота, фотополімерні реставрації, надає невідкладну стоматологічну допомогу.
Лікар Стоматолог Романенко Маргарита Володимирівна на Doc.ua
Маргарита Володимирівна проводить весь комплекс процедур з терапевтичної стоматології, зняття зубних відкладень, виправлення естетичних дефектів, відбілювання, різні види протезування.
Лікар Стоматолог Шпачинський Олександр Сергійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог-хірург спеціалізується на дентальній імплантації, видаленні зубів будь-якого ступеня складності, гінгівопластиці, пластиці вуздечок язика, губи. Доктор є активним учасником наукових конференцій, семінарів, майстер-класів по стоматології
Лікар Стоматолог Качерай Олександр Васильович на Doc.ua
Доктор Качерай спеціалізується на корекції зубних поразок терапевтичного профілю. Так, в сферу професійної діяльності Олександра Васильовича входить терапія пульпіту і поразок тканин пародонта (періодонтит і ін.).
Лікар Стоматолог Яцук Марія Володимирівна на Doc.ua
Марія Володимирівна займається лікуванням карієсу, реставраціями фронтальної та бокової ділянки зубів, професійною гігієною порожнини рота, лікування кореневих каналів ротаційними інструментами