Сторінка 64: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Бондар Євгеній Олегович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, який спеціалізується на проведенні пломбування зубів і кореневих каналів, професійної чищенні зубів, підготовці під протезування. У сферу його професійної діяльності входить лікування пульпіту, карієсу, катарального гінгівіту, періодонтиту та інших захворювань зубів.
Донаре Віта
пр-т Героїв Сталінграда, 8ана карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Стоматолог Скрицька Катерина Євгеніївна на Doc.ua
Катерина Євгенівна - кваліфікований стоматолог-пародонтолог. Проводить процедури гігієнічної чистки, лікування зубів і ясен, протезування та відбілювання зубів
Лікар Стоматолог Вовк Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог, що спеціалізується в області гнатології і ортокраніодонтологіі. Займається лікуванням невралгії, лицьових болів, синдрому хребетної артерії, синдрому больової дисфункції СНЩС, черепно-лицевих деформацій, деформацій зубних рядів і інших стоматологічних захворювань
Лікар Стоматолог Іваненко Артем Юрійович на Doc.ua
Артем Юрійович займається терапією карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит), успішно застосовує прогресивні методи лікування і пломбування кореневих каналів. Доктор Іваненко володіє техніками прямої і непрямох реставрації, естетичної реставрації, знімного (повні, часткові, мікропротези) і незнімного (армування зубів кульшових вкладкою, металокерамічні і безметалеві коронки).
Лікар Стоматолог Ревенок Катерина Юріївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ендодонт-мікроскопіст виконує всі види терапевтичного та ортопедичного лікування (карієс, пульпіт, гінгівіт), художню реставрацію зубів, профілактику стоматологічних захворювань, відбілювання зубів Beyond Polus.
Лікар Стоматолог Віннікова Христина Валеріївна на Doc.ua
Христина Валеріївна працює в напрямках терапевтичної та естетичної стоматології. Серед процедур естетичної стоматології, з якими працює лікар - реставрація, професійна гігієна. Терапевтична стоматологія - це насамперед лікування карієсу з його ускладненнями.
Лікар Стоматолог Іваненко Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, учасник асоціації пародонтологів України. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань тканин пародонта і слизової оболонки порожнини рота. Проводить будь-які терапевтичні маніпуляції, в тому числі професійну гігієну порожнини рота і відбілювання зубів
Сіті Смайл, Медичний центр
вул. В. Липковського (Урицького), 18, 2 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Стоматолог Чмаль Дмитро Олександрович на Doc.ua
Дмитро Олександрович спеціалізується на виконанні найширшого спектра стоматологічних маніпуляцій в сфері терапевтичної та профілактичної стоматології. Також Дмитро Олександрович проводить ряд маніпуляцій з області хірургічної стоматології.
Лікар Стоматолог Завражнов Іван Сергійович на Doc.ua
Практикуючий стоматолог-хірург займається лікуванням радикулярних кіст, періодонтиту, ретенції і дистопії зубів. Також в сферу його діяльності входить видалення кісти щелепи і пластика вуздечок губ і язика
Лікар Стоматолог Шаповалова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Професійні інтереси – реставрація бічної, фронтальної групи зубів, лікування каріозних пошкоджень, їх ускладнень, скайлінг, кюретаж, видалення абсцесів, зубів.