Сторінка 63: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Смолянська Юлія Борисівна на Doc.ua
Спеціалізується на наданні терапевтичної стоматологічної допомоги дорослим пацієнтам і дітям, приймає вагітних. Грамотний, чуйний фахівець в питаннях лікування зубів і захворювань порожнини рота. Проводить естетичну реставрацію зубів сучасними матеріалами, відбілювання, прикраса зубів стразами і скайсами.
Лікар Стоматолог Ушаков Віталій Вікторович на Doc.ua
Віталій Вікторович є головним лікарем і директором клініки «Клуб 32», має першу категорію і всі необхідні стоматологічні навички. Його основним принципом є надання більшої уваги і користі людям, використовуючи свої вміння і знання.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Івженко Наталія Віталіївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці (аксіографія, міографія, МРТ, розрахунок ТРГ, ОПТГ) і лікуванні пацієнтів з проблемами ортодонтичного профілю, використовуючи брекет-системи, пластинки, трейнери, капи, функціональні апарати, позиціонери, еластопозіціонери. Є фахівцем з корекції неправильного прикусу у дітей/дорослих.
Лікар Стоматолог Дубовенко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Наталія Олександрівна займається естетичною реставрацією зубів, виконує відновлення дефекту твердих тканин і коронкової частини зуба при каріозному процесі, сколах.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед Медведков  Віктор Валентинович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедії. Проводить протезування естетичними прямими та непрямими реставраціями, профілактику стоматологічних захворювань, лікування карієсу та його ускладнень, реставрацію зубів.
Лікар Стоматолог Тулупова Катерина Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Проводить терапевтичне лікування зубів, здійснює профілактику карієсу і пародонтиту, естетичні реставрації, відбілювання і процедури з гігієни порожнини рота.
Лікар Стоматолог Паламар Ольга Петрівна на Doc.ua
Ольга Петрівна спеціалізується на пародонтології і гігієні порожнини рота. Проводить скейлінг, вектор-терапію, плазмоліфтинг, відбілювання зубів, лікує дисколорацію зубів, захворювання СОПР, гінгівіт, пародонтит.
Лікар Стоматолог Рудаков Дмитро Ігорович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед. Професійні інтереси - зняття зубних відкладень, лікування кореневих каналів, профілактика хвороб ясен, пломбування гарячої гутаперчею кореневих каналів, реставрація зубів (художня), протезування зубів (будь-який рівень складності).
Лікар Стоматолог Стороженко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог другої категорії Стороженко Ольга Володимирівна володіє всіма методиками терапевтичного лікування зубів, що дає можливість вести прийом як дорослих пацієнтів, так і дітей будь-якого віку.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург Никитюк Віталій Валерійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Віталій Валерійович спеціалізується на хірургічній і терапевтичній стоматології. Лікує карієс і викликані ним ускладнення у вигляді пульпіту, періодонтиту і т. д. У своїй практиці використовує сучасні методи профілактики і лікування