Сторінка 63: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Білецька Анастасія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, терапевт, завідуюча філією стоматологічного центру "Дентин". Проводить весь комплекс процедур з терапевтичної стоматології - відбілювання, гігієна порожнини рота, пломбування, лікування карієсу і т.д.
ДЕНТ-IН на Кіквідзе

Консультация бесплатная, если во время приема оказано лечение.

вул. Кіквідзе, 11на карті
Печерськийм. Звіринецька
Лікар Стоматолог Кадевська Ольга Олегівна на Doc.ua
Спеціаліст в області терапевтичної, а також загальної стоматології, проводить відбілювання Air Flow, художні реставрації, гігієну порожнини рота і зубів, лікування карієсу.
Лікар Стоматолог Черкесова Ірина Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-гігієніст, фахівець з догляду за ротовою порожниною і профілактики стоматологічних захворювань.
Клініка ортогнатичної хірургії «PLATON»
вул. Автозаводська, 97/5 "Ж"на карті
Оболонськийм. Мінська
Лікар Стоматолог Гатило Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює по такому напрямку, як ортопедична стоматологія. Займається зняттям відбитків альгинатної і силіконової маси, вивченням діагностичних моделей, виготовленням Wax-ap і індівідальної ложки. Проводить лікування часткової і повної адентії зубів (часткова або повна відсутність зубів).
Лікар Стоматолог Білан Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна - досвідчений стоматолог-хірург. Лікар займається терапією каріозних захворювань і хвороб ясен, реставрацією зубів, видаленням. Проводить лікування перикоронарита, утрудненого прорізування зубів мудрості, укороченою вуздечки верхньої, нижньої губи, мови і ін.
Лікар Ортопед, Стоматолог Медлярська Тамара Геннадіївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії. У професійні інтереси фахівця входить загальна та ортопедична стоматологія. Здійснює лікування всіх форм захворювань тканин пародонта, карієсу, пульпіту і періодонтиту, використовуючи сучасні методики і технології.
Лікар Стоматолог Лімані Серж-Валері  на Doc.ua
Серж-Валері спеціалізується на загальній та терапевтичній стоматології. Проводить лікування патологій зубів, ясен, кореневих каналів. Займається дентальною імплантацією, реставрацією зубного ряду, комплексною гігієною порожнини рота. Автор наукової друкованої роботи «Страх болю». Веде прийом російсько-, україно-, франко-, англо- та німецькомовних пацієнтів.
Лікар Стоматолог Маляренко Марина Євгеніївна на Doc.ua
Доктор-пародонтолог, ендодонтист, займається лікуванням захворювань тканин пародонта, реставраційними роботами, також виконує весь спектр послуг терапевтичної стоматології. Спеціалізується на направленій регенерації тканин, лікуванні хвороб слизової оболонки рота у дітей, дорослих.
Лікар Стоматолог Тонкоголос Лариса Миколаївна на Doc.ua
Лариса Миколаївна спеціалізується на пародонтології. У зону практичної діяльності доктора входять: професійна гігієна порожнини рота, повітряно-абразивна обробка зубів, фторування та відбілювання зубних рядів. Проводить підясневу чистку зубів (кюретаж).
Майстерня посмішки, стоматологічна клініка
вул. Вишгородська, 45 б/4на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Стоматолог Новікова Ліліана Анатоліївна на Doc.ua
Ліліана Анатоліївна є фахівцем з ендодонтичного лікування зубів (лікує кореневі канали), терапевтичне лікування - хвороб некаріозного природи (клиновидного дефекту, адентії, гіперестезії, флюорозу емалі і ін.), каріозної природи (пульпіту, карієсу, періодонтиту) .Також доктор Новікова проводить протезування зубів.
DD клінік на вул. Ахматової
вул. Анни Ахматової, 30на карті