Сторінка 58: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Хан Катерина Миколаївна на Doc.ua
Лікар Стоматолог Ліфінцов Ростислав Вікторович на Doc.ua
Ростислав Вікторович є фахівцем з ортопедичної стоматології та лікування адентії, патологічної стертості, деформації оклюзійної поверхні, бруксизму, естетичних порушень посмішки, дисфункцій скронево-нижньощелепного суглоба, рухливості зубів.
Лікар Стоматолог Кобрін Віктор Іванович на Doc.ua
Головний лікар «Майстер Дент», стоматолог-ортопед, є консультантом бренду Ivoclar Vivadent в країнах СНД. Крім клінічної практики, проводить курси в Україні та країнах ЄС по протезуванню за допомогою безметалевих конструкцій.
Лікар Стоматолог Байда Данило Леонідович на Doc.ua
Байда Данило доктор-стоматолог, автор семи статей в профільних науково - інформаційних виданнях. Володіє патентом на ортопедичну конструкцію для реабілітації односторонніх кінцевих дефектів зубного ряду. Займається комплексною реабілітацією пацієнтів, лікуванням часткової і повної адентії, бруксизма.
Лікар Стоматолог Мисник Оксана Олександровна на Doc.ua
Спеціаліст загальної стоматології. Займається лікуванням загальних проблем із зубами у дорослих (карієс, пульпіт, періодонтит), виконує естетичну реставрацію зубів, гігієнічну чистку. Проводить процедури лікування зубів за допомогою дентального мікроскопа
Лікар Стоматолог Лісковацька Ірина Олександрівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії, фахівець в області терапевтичної стоматології, займається лікуванням запальних і дегенеративних захворювань тканин зуба і ясен.
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед В'юницький Віктор Іванович на Doc.ua
В'юницький Віктор Іванович - стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії. Проводить протезування на імплантатах різних систем; вільне читання рентгенограм, ОПТГ, КТ; знімне та умовно знімне протезування на імплантатах із різними видами фіксації протезу; протезування за повної відсутності зубів; виготовлення бюгельних протезів будь-якого ступеня складності
Лікар Стоматолог Халімовський Віктор В'ячеславович на Doc.ua
У професійні інтереси Віктора В'ячеславовича входить ортопедична, реконструктивна стоматологія, гнатології. Проводить весь комплекс ортопедичних маніпуляцій, спрямованих на виправлення прикусу або неправильно розташованих зубів.
Лікар Стоматолог, Терапевт Мальцева Оксана Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований стоматолог і постійний учасник тематичних симпозіумів, лекцій, майстер-класів. Лікар здійснює весь комплекс процедур: відбілювання, проводить гігієну порожнини рота, лікування періодонтиту, пародонтозу, карієсу, пародонтиту, та ін.
Лікар Стоматолог Самокіна Катерина Олександрівна на Doc.ua
Катерина Олександрівна спеціалізується на терапевтичній стоматології, ендодонтії, пародонтології. Лікує: карієс, пульпіт, періодонтит, гінгівіт, пародонтит, стоматит