Сторінка 53: Стоматологи в Києві

Лікар Стоматолог Ананьєва Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна стоматолог загального профілю. Проводить професійну гігієну порожнини рота з застосуванням ультразвуку, естетичне відновлення зубів фотополімерним матеріалом, офісне та ендовідбілювання і терапевтичне лікування зубів. Веде прийом і англомовних пацієнтів.
Bremen (Бремен)
вул. Гоголівська, 39на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Ортодонт, Стоматолог Салтиков Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виправленні прикусу та неправильному положення зубів. Проводить процедури, використовуючи ортодонтичні апарати, брекети, капи. Також використовує комп'ютерні програми для розшифровки даних діагностики та для планування лікування
К'ю-Клінік (Q-Clinic)
вул. Жилянська, 30 ана карті
Подільськийм. Палац Спорту
Лікар Стоматолог, Ортодонт Косюк Наталія Михайлівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Наталії Михайлівни входить всебічна діагностика, лікування і корекція різних дефектів прикусу і зубного ряду. Володіючи інноваційними технологіями і методами, Наталя Михайлівна працює з дорослими і маленькими пацієнтами, проводить індивідуальні консультації, бере участь в протезуванні зубів, встановлює знімні і незнімні апарати (пластини, брекет-системи, ретейнери).
Лікар Стоматолог Мастаков Олег Євгенійович на Doc.ua
Олег Євгенович фахівець в області ортопедичної та хірургічної стоматології. Займається лікуванням захворювань зубів під мікроскопом, лікуванням з технологією ULTRAVISION. Проводить процедури з видалення зубів, лазерної та ультразвукової імплантації, протезуванні зубів і т.д. Олег Євгенович постійний учасник міжнародних конгресів і семінарів по стоматології.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Фесенко Євгеній Ігорович на Doc.ua
Пріоритет в роботі Євгена Ігоровича - хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія. Він має великий досвід в проведенні оперативних втручань на щелепно-лицевій апараті при запальних захворюваннях, адентії, деяких вадах розвитку, травмах, естетичних дефектах. Проводить діагностику стоматологічних захворювань. Автор і співавтор численних наукових праць і публікацій.
Лікар Стоматолог Котуненко Олена Ігорівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог спеціалізується на загальній та терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит), реставрацією, пломбуванням кореневих каналів, лікуванням кореневих каналів. Проводить відбілювання зубів, професійне чищення зубів. Приймає як дорослих, так і маленьких пацієнтів
Моя Клініка на м. Осокорки
150 грн. – без схемы лечения, 250 грн. – со схемой лечения
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Стоматолог Куцопатра Тетяна Євгеніївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, учасник асоціації пародонтологів України. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань тканин пародонта і слизової оболонки порожнини рота. Лікує такі захворювання і патології, як: зубний камінь, карієс, пародонтит, рецесію ясен
Лікар Стоматолог Кошарний Володимир Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, здійснює естетичну реставрацію зубів, ендодонтичне лікування зубів, як первинне, так і переліковування. Проводить заміщення дефектів зубного ряду за допомогою адгезивних мостовидних протезів, а також шинирование зубів.
Лікар Стоматолог Павленко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Тетяна Дмитрівна займається терапевтичним, хірургічним і ортопедичним лікуванням. Досконало володіє технікою естетичної реставрації зубів фотозатверджуючими композитними матеріалами «Valux plus», «Spectrum», «Gradia Direct», «Estelite Sigma Quick». Веде прийом дітей з 6 років.
Клініка одного лікаря
вул. Урлівська, 23на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Стоматолог Самишкіна Марія Олександрівна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, терапевт. Професійні інтереси – лікування некаріозних, каріозних пошкоджень зубів, видалення молочних зубів, хірургічне втручання при легкому та середньому ступені пошкодження зубів.