Сторінка 52: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Кінчарук Надія Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичній стоматології. В область професійних інтересів доктора Кінчарук входить лікування некаріозних / каріозних пошкоджень зубів, лікування пародонтозу, пульпіту, періодонтиту, проведення художньої реставрації зубів, відбілювання зубного ряду, профілактична чистка зубів.
Лікар Стоматолог Кузьмич Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, проводить художні реставрації, лікування зубів (ендодонтія), професійну гігієну зубних рядів, навчання гігієні порожнини рота. Лікує стоматит, пульпіт, карієс, гінгівіт та ін.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Сервинський Ілля Ігорович на Doc.ua
Кваліфікований представник сучасної ортодонтії. Займається виправленням неправильного положення зубів, прикусу, ретенованих зубів будь-якого ступеня тяжкості. В роботі Ілля Ігорович використовує брекет-системи, що розширюючі апарати, мікро імплантати, капи EasyAlign і інші «невидимі» і видимі техніки. Проводить комплексні консультації та планування ортодонтичного лікування, ортодонтичну підготовку пацієнтів до протезування та імплантації
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бабчук Євгенія Олександрівна на Doc.ua
Євгенія Олександрівна стоматолог-ортодонт, займається лікуванням усіх видів ортодонтичних патологій: виправлення деформації зубів, неправильного прикусу і т.д.
Лікар Стоматолог Сервинський Ігор Олексійович на Doc.ua
Головний лікар стоматологічної клініки «Укрселт», фахівець з колосальною практикою в стоматології. Виконує складні операції на щелепі, володіє всіма методиками стоматологічної імплантації, виправляє неправильні оклюзійні співвідношення і дисфункцію СНЩС усіма існуючими ортопедичними конструкціями, металокераміка, пресована кераміка, повні знімні протези, часткові знімні протези з опорою на зубах і на імплантатах, бюгельні протези
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Бургонський Владислав Валерійович на Doc.ua
Владислав Валерійович - лікар-стоматолог вищої категорії, хірург, імплантолог. Спеціалізується на видаленні зубів будь-якої складності, імплантації, кістковій і м'якотканинній пластиці
Лікар Ортодонт, Стоматолог Гаврилюк Юлія Петрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог - ортодонт, виправляє прикус і різні дефекти зубощелепного апарату. З цією метою використовує капи, пластинки, брекети і іншу апаратуру.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Осадчий Ігор Олександрович на Doc.ua
Ігор Олександрович спеціалізується на хірургічній стоматології, щелепно-лицьовій хірургії. Доктор лікує такі захворювання і патології, як: одонтогенний гайморит, кісти, остеоми, абсцеси, флегмони, переломи щелепи, перикоронарит, альвеоліт, періодонтит та інші
Лікар Стоматолог, Стоматолог-ортопед, Гнатолог Підкурганний Володимир Сергійович на Doc.ua
4.7
Професійні інтереси Володимира Сергійовича - лікування каріозних пошкоджень зубів, гігієна / відбілювання зубів, протезування естетичними прямими та непрямими реставраціями, лікування некаріозних уражень порожнини рота, реставрація зубів, ендодонтичне лікування лікування кореневих каналів із мікроскопом.
Лікар Стоматолог Репецький Вадим Васильович на Doc.ua
4.7
Лікар стоматолог, працює в таких напрямках, як хірургічна та ортопедична стоматологія, проводить лікування пульпіту, періодонтиту. Займається імплантацією і протезуванням зубів, художньої реставрацією, лікуванням зубів і ін.