Клініка Естедентакс, стоматологія на м. Печерська

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Стоматологічна клініка "Естедентакс" пропонує своїм клієнтам тільки бездоганний сервіс і високу якість послуг. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі стоматологи, віддані своїй професії. Клініка співпрацюють з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання - Kulzer, Sirona, EMS. ще

• Нд: 9:00-17:00

бул. Лесі Українки, 30 б. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Дружби Народів

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічна клініка «Естедентакс» на м. Печерськ співпрацює з провідними німецькими та швейцарськими виробниками стоматологічного обладнання, завдяки чому якість її послуг дуже висока. Звичайно, не останню роль в цьому відіграє кваліфікація стоматологів, які працюють в даній установі.

Фахівці клініки регулярно беруть участь у семінарах і тренінгах, проходять підвищення кваліфікації та стажування в кращих стоматологічних закладах Швейцарії та Німеччини. Що стосується обладнання відділення, то воно часто оновлюється, тому стоматологи працюють з найсучаснішими установками.

Клініка має свою зуботехническую лабораторію, тому вона надає повний комплекс стоматологічних послуг найвищого класу в дуже короткі терміни.

Напрямки роботи стоматологічної клініки "Естедентакс":

• пародонтология;
  • ортопедія:
  • ортодонтія;
  • естетична стоматологія та ін.

Устаткування стоматологічної клініки "Естедентакс":

• сучасні стоматологічні установки;
  • ортопантомограф (надає високоякісні цифрові знімки зубів);
  • цифрова рентгенологічна апаратура;
  • апарат Air Flow для відбілювання зубів.

Все есть, понравился аквариум с рыбками, диванчик мягенький.

Светлана, 17.12.2019

Удалял зуб. Работой врача-хирура, Витковской Светланы Валерьевны, остался очень доволен. Чутко и профессионально. Главный плюс - догадались сделать снимок. Главный минус - рекомендую администрации обновить прайс лист, так как реальная стоимость, даже с учетом снимка, оказалась заметно выше заявленной на сайте.

Юрий, 24.08.2017

Была только на осмотре, но сложилось впечатление, что лечат здесь хорошо. Единственное, что отталкивает, - это цены. Но скорее, для такого района/аренды/возможно отличного качества лечения это нормально.

Анна, 12.03.2016

Обслуживание и качество на уровне. В приемкой, желательно, починить спинку дивана. Очень понравилось, что можно расплачиваться терминалом.

Валерий, 03.10.2015

Хотелось бы, чтобы они продумывали вопросы с документами на возмещение - слишком долго они их подготавливают.

Елена, 17.06.2015
Дивитися всі відгуки