Клиника - Естедентакс, стоматологія. Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка Естедентакс, стоматологія

Стоматологічна клініка
Мережева клініка
Стоматологія, Ортодонтія

Стоматологічна клініка "Естедентакс" пропонує своїм клієнтам тільки бездоганний сервіс і високу якість послуг. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі стоматологи, віддані своїй професії. Клініка співпрацюють з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання - Kulzer, Sirona, EMS.

Естедентакс, стоматологія на м. Печерська

Естедентакс, стоматологія на м. Театральна
Ортодонтія, Стоматологія
  • Нд: 9:00-17:00

вул. Богдана Хмельницького, 9 в. На карті

Шевченківський , м.Театральна, м.Хрещатик, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Клініка "Естедентакс" була заснована в 2002 р командою досвідчених лікарів-професіоналів всіх напрямків стоматології для застосування свого досвіду на практиці в умовах прогресивної європейської клініки. Для вдосконалення роботи клініки кожен лікар проходить стажування в кращих стоматологічних закладах Німеччини і Швейцарії, бере участь в тренінгах і семінарах, регулярно проходить підвищення кваліфікації.

Напрямки роботи стоматологічної клініки "Естедентакс":

• лікування і профілактика;
  • пародонтология;
  • ортопедія:
    • мостовидні протези;
    • металокерамічні коронки;
    • безметалева кераміка;
    • знімне протезування;
    • протезування на імплантатах.
  • ортодонтія:
    • знімні ортодонтичні апарати (капи, пластинки, еластопозіціонери);
    • брекет-система.
  • естетична стоматологія (професійна чистка зубів ультразвуковим наконечником і полірування пастою з кальцієм і фтором).

Устаткування стоматологічної клініки "Естедентакс":

• сучасні стоматологічні установки з системою підтримки стерильності;
  • цифрова рентгенологічна апаратура;
  • ортопантомограф, що дозволяє отримувати високоякісні цифрові знімки, як окремих зубів, так і всього зубного ряду;
  • апарат Air Flow для відбілювання зубів.
  • Перевагами клініки "Естедентакс":
  • власна зуботехнічна лабораторія;
  • гнучка система знижок і програма лояльності;
  • співпраця з провідними страховими компаніями (Добробут, Провідна, Кредо-класик і т.д.);
  • зручне місце розташування - станція м. Печерська і станція м. Театральна.

Метою клініки є надання повного комплексу стоматологічних послуг найвищої якості в найкоротші терміни і з максимальною гарантією!

Все есть, понравился аквариум с рыбками, диванчик мягенький.

Светлана, 17.12.2019

Удалял зуб. Работой врача-хирура, Витковской Светланы Валерьевны, остался очень доволен. Чутко и профессионально. Главный плюс - догадались сделать снимок. Главный минус - рекомендую администрации обновить прайс лист, так как реальная стоимость, даже с учетом снимка, оказалась заметно выше заявленной на сайте.

Юрий, 24.08.2017

Была только на осмотре, но сложилось впечатление, что лечат здесь хорошо. Единственное, что отталкивает, - это цены. Но скорее, для такого района/аренды/возможно отличного качества лечения это нормально.

Анна, 12.03.2016

Обслуживание и качество на уровне. В приемкой, желательно, починить спинку дивана. Очень понравилось, что можно расплачиваться терминалом.

Валерий, 03.10.2015

Меня приняли вовремя, даже немного раньше назначенного времени. Для мня главное было, что было стерильно.

Надежда, 25.08.2015
Дивитися всі відгуки