Клініка Естедентакс, стоматологія на м. Театральна

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Стоматологічна клініка "Естедентакс" пропонує своїм клієнтам тільки бездоганний сервіс і високу якість послуг. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі стоматологи, віддані своїй професії. Клініка співпрацюють з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання - Kulzer, Sirona, EMS. ще

• Нд: 9:00-17:00

вул. Богдана Хмельницького, 9 в. На карті

Шевченківський , м.Театральна, м.Хрещатик, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічна клініка "Естедентакс" на м. Театральна була створена більше десяти років тому досвідченими фахівцями, головна мета яких полягала в застосуванні своїх навичок на практиці. На сьогоднішній день кожен лікар цієї установи проходить підвищення кваліфікації, бере участь в семінарах і тренінгах, а також проходить стажування в кращих стоматологічних клініках Швейцарії і Німеччини.

Клініка має свою зуботехническую лабораторію, а також приділяє підвищену увагу якості стоматологічних матеріалів і устаткування. Фахівці користуються цифровий рентгенологічної апаратурою, сучасними стоматологічними установками, ортопантомографом, за допомогою якого отримують якісні цифрові знімки окремих зубів і всього зубного ряду.

Клініка "Естедентакс" пропонує пацієнтам програму лояльності і систему знижок, а також вона співпрацює з найвідомішими страховими компаніями України.

Перевагами стоматологічної клініки "Естедентакс":

• власна зуботехнічна лабораторія;
  • співпраця з провідними страховими компаніями (Провідна, Добробут, Кредо-класик і ін.);
  • гнучка система знижок;
  • зручне місце розташування (станція м. Печерська і станція м. Театральна).

Устаткування стоматологічної клініки "Естедентакс":

• сучасні стоматологічні установки;
  • рентгенологічна апаратура (цифрова);
  • ортопантомограф, що дозволяє отримувати високоякісні цифрові знімки, як окремих зубів, так і всього зубного ряду;
  • апарат Air Flow (призначений для відбілювання зубів).

Меня приняли вовремя, даже немного раньше назначенного времени. Для мня главное было, что было стерильно.

Надежда, 25.08.2015

Клинику нашла быстро, все удобно. Единственное, что не понравилось - мне сделали снимки, но не предупредили, что это платная услуга. Сама же клиника достаточно дорогостоящая для лечения.

Карина, 24.12.2014
Дивитися всі відгуки