Стоматологічна клініка «32 перлини»

Стоматологічна клініка «32 перлини»

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Функціональна діагностика Ортодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка «32 перлини» - перша в Україні клініка нейром’язової стоматології. Уважна команда професіоналів та унікальні технології комплексного лікування щелепових суглобів та зубів в самому центрі Києва.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
Кловський узвіз 14/24на карті
Печерський м.Кловська

Стоматологічна клініка «32 Перлини» - спеціалізується на діагностиці та лікуванні дисфункцій щелепового суглоба та лицевих м’язів та виправленні складних прикусів. Встановлюємо з гарантією імпланти та високохудожні вініри з урахуванням особливостей прикусу. Створення функціонального прикусу, який є запорукою здоров’я всього організму — це наш пріоритет

Основні направлення в клініці:

• Гнатологія -лікування та профілактика проблем, пов’язаних із прикусом, функцією лицевих м’язів та щелепового суглоба
  • Діагностика порушень прикусу та дисфункцій лицьового прикусу
  • Терапевтична стоматологія

• Програма для аналізу ТРГ , ORTHO-LINE
  • Програма Ekzocad
  • Обтураційна система
Олександр 12 Лютий 2024
Чудова клініка. Клініка технічно дуже добре оснащена, але що мені подобається, що в клініці комплексний підхід до проблеми. На прийомі у пародонтолога лікар помітила іншу проблему  і зразу передала іншому спеціалісту для вирішення. Проблему яку я навіть не помічав, вирішили на початковому етапі.