Сторінка 49: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Кошиль Євгенія Олександрівна на Doc.ua
В роботі спеціалізується на реставрації зубів, хірургії, протезування, дитячої, терапевтичної стоматології.
Лікар Ортопед, Стоматолог Холзаков Всеволод  Олександрович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед відновлює функції і проводить реставрації втрачених зубів за допомогою протезів. Використовує всі інноваційні технології в напрямку незнімного протезування як за допомогою безметалевих конструкцій, так і мікропротезування (люмініри, вініри, накладки, вкладки) і знімного протезування.
Лікар Стоматолог Єриганова Наталія Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, проводить фторування, гігієнічну чистку, шинування, відбілювання зубів, а також кюретаж (закритий і відкритий) і тканинну спрямовану регенерацію. Усуває такі захворювання, як пародонтит і гінгівіт.
Лікар Стоматолог Петюх Олена Олександрівна на Doc.ua
Петюх Є.А. є фахівцем в галузі стоматологічної хірургії, імплантації та пародонтології. Доктор майстерно проводить імплантацію зубів з використанням різних типів імплантатів, лазерне лікування ясен, реконструктивні операції на щелепно-лицьовому апараті.
Лікар Стоматолог Павленко Ірина Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог загальної практики, має другу кваліфікаційну категорію, область професійної діяльності - робота з відбілюючими системами, реставрація зубів, відновлення зубів за допомогою штифтів зі скловолокна, ендодонтичне лікування зубів, інновації протезування.
Лікар Стоматолог Науменко Ярослав Сергійович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, володіє всіма сучасними методами лікування каріозних, ендодонтичних і пародонтологічних захворювань. Проводить чистку і відбілювання зубів, а також займається реставраційними роботами.
Лікар Стоматолог Ніколова Олександра Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог надає допомогу дорослим і дітям. Проводить лікування всіх видів пульпітів і періапікальних змін, некаріозних уражень зубів. Веде спостереження за пацієнтами пародонтологічного профілю, працює з кофердамом і склоіномерним цементом. Застосовує апаратні методи професійної гігієни порожнини рота
Лікар Стоматолог Хірлюк Ксенія Родіонівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ортопед, проводить гігієну порожнини рота, відбілювання, лікування карієсу, пародонтиту, періодонтиту, пародонтозу та ін.
Лікар Стоматолог Зюзін Євгеній Миколайович на Doc.ua
Виконує лікування каріозних пошкоджень, протезування, видалення зубів. Доктор Зюзін має сертифікати з реставрації зубів, протезування, ендодонтії.
Лікар Стоматолог Чепкий  Денис Миколайович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар надає всі види терапевтичних стоматологічних послуг: займається лікуванням карієсу і його ускладнень у дітей і дорослих, лікуванням некаріозних уражень зубів, запальних захворювань ясен, виконує професійні гігієнічні чистки порожнини рота. Також є фахівцем в області ортопедичної стоматології (протезування), здійснює художню реставрацію фронтальних зубів