Сторінка 46: Стоматологи Києва

Лікар Стоматолог Євтушенко Жанна Павлівна на Doc.ua
Лікар веде терапевтичний прийом. Проводить чистку порожнини рота, ремінералізацію зубів, лікування карієсу, герметизацію фісур, надає невідкладну допомогу при періодонтиті, проводить лікування кореневих каналів
Лікар Стоматолог Мартиненко Антон Олександрович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, пародонтолог, ортопед, директор клініки «Double Dental». Проводить фторування, професійну чистку зубів. Ефективно лікує карієс, всі види ускладнень карієсу, пародонтит, пародонтоз та інші хвороби.
Лікар Стоматолог Ананьєва Олена Михайлівна на Doc.ua
Олена Михайлівна стоматолог загального профілю. Проводить професійну гігієну порожнини рота з застосуванням ультразвуку, естетичне відновлення зубів фотополімерним матеріалом, офісне та ендовідбілювання і терапевтичне лікування зубів. Веде прийом і англомовних пацієнтів.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Салтиков Ілля Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на виправленні прикусу та неправильному положення зубів. Проводить процедури, використовуючи ортодонтичні апарати, брекети, капи. Також використовує комп'ютерні програми для розшифровки даних діагностики та для планування лікування
Лікар Ортодонт, Стоматолог Косюк Наталія Михайлівна на Doc.ua
У сферу професійних інтересів Наталії Михайлівни входить всебічна діагностика, лікування і корекція різних дефектів прикусу і зубного ряду. Володіючи інноваційними технологіями і методами, Наталя Михайлівна працює з дорослими і маленькими пацієнтами, проводить індивідуальні консультації, бере участь в протезуванні зубів, встановлює знімні і незнімні апарати (пластини, брекет-системи, ретейнери).
Лікар Стоматолог Котуненко Олена Ігорівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-стоматолог спеціалізується на загальній та терапевтичній стоматології. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень (пульпіт, періодонтит), реставрацією, пломбуванням кореневих каналів, лікуванням кореневих каналів. Проводить відбілювання зубів, професійне чищення зубів. Приймає як дорослих, так і маленьких пацієнтів
Лікар Стоматолог Павленко Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Тетяна Дмитрівна займається терапевтичним, хірургічним і ортопедичним лікуванням. Досконало володіє технікою естетичної реставрації зубів фотозатверджуючими композитними матеріалами «Valux plus», «Spectrum», «Gradia Direct», «Estelite Sigma Quick». Веде прийом дітей з 6 років.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Коваленко Олена Миколаївна на Doc.ua
Доктор Коваленко О.М. є прогресивним фахівцем в сфері передового стоматологічного та ортодонтичного лікування. Олена Миколаївна займається високохудожньою реставрацією, ультраточним ендодонтичним лікуванням, корекцією прикусу і аномалій зубного ряду з використанням вестибулярних брекет-систем, технології Invisalign.
Лікар Стоматолог Слапеніна Марія Сергіївна на Doc.ua
В область професійних інтересів Марії Сергіївни входить лікування тканин пародонту, проведення професійних чисток зубів, відбілювання зубного ряду за допомогою системи Zoom + Philips.
Лікар Стоматолог Назарина Лілія Олегівна на Doc.ua
Стоматолог Лілія Олегівна надає процедури з професійної гігієни порожнини рота і відбілювання, а також консультує пацієнтів. Проводить лікування захворювань: періодонтит, гінгівіт, дисколорит і гіпоплазія зубів, флюороз та ін. Є членом Асоціації Ukrainian Academy of Periodontology. У 2017 році закінчила стоматологічний факультет НМУ ім. Богомольця за спеціальністю «Стоматологія»