Сторінка 46: Стоматологи в Києві

Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Медлярський Костянтин Анатолійович на Doc.ua
Стоматолог першої категорії, щелепно-лицьовий хірург. Спеціалізується на реставрації, імплантації та протезування. Здійснює ортопедичне лікування, хірургічне лікування пародонтиту, видалення зубів, відновлення жувальної ефективності.
Лікар Стоматолог Радзевич Антоніна Вікторівна на Doc.ua
Доктор Радзевич спеціалізується на комплексній діагностиці, лікуванні постійних, молочних зубів. Вона займається проведенням герметизації фісур, ремінералізуючої терапії, чищенням ротової порожнини, відновленням дефектів зубного ряду.
Стаміл
вул. Бердичівська, 1на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Стоматолог Тишина Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на загальній стоматології. Займається професійним чищенням зубів за допомогою різних методик, проводить своїм пацієнтам установку пломб, протезування зубів і їх реставрацію у випадках будь-якої складності. Лікує найпоширеніші захворювання зубів, включаючи карієс, гінгівіт, пародонтоз, здійснює чистку кореневих каналів
Burov Clinic (Стоматологічна клініка)
вул. Вадима Гетьмана 1Вна карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог Бублик Олена Миколаївна на Doc.ua
В роботі використовує сучасні апарати для лікування каріозних пошкоджень зубів. Вважає за краще використовувати техніку «Сендвіч» (використовуючи склоіномірні цемент і композит) для пломбування каріозних порожнин. Також займається переліковування кореневих каналів, готує зуби до протезування.
Імперіал
вул. Драгоманова, 31 бна карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Стоматолог Ромигайло Людмила Іванівна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів і порожнини рота у дітей
Лікар Стоматолог Яременко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт другої категорії, проводить ендодонтичне лікування, художнє відновлення зубів, пломбування. До фахівця звертаються пацієнти при карієсі, пульпіті, періодонтиті, гінгівіті, стоматиті та ін.
Клуб 32
ул. Ак. Вильямса, д. 15, кор. 3на карті
Теремки-2м. Іподром
Лікар Ортодонт, Стоматолог Чайковський Денис Юрійович на Doc.ua
Денис Юрійович спеціалізується на ортодонтичній стоматології, корекції аномалій прикусу у пацієнтів будь-якого віку. Проводить діагностику, терапію патологій зубощелепної системи, використовуючи знімну/незнімну ортодонтичну апаратуру. Володіє різними методиками діагностики в ортодонтії: рентгенологічне, фотометричне, графічне дослідження та ін.
Лікар Стоматолог Гулеватий Андрій Олександрович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, член Асоціації імплантологів України, фахівець з дентальної імплантації, з системного і функціонального протезування.
Майстерня посмішки, стоматологічна клініка
вул. Вишгородська, 45 б/4на карті
Подільськийм. Оболонь
Лікар Ортодонт, Стоматолог Трохимчук Вікторія Романівна на Doc.ua
Стоматолог вільно володіє методиками ортодонтичного лікування як дітей, так і дорослих. У практиці застосовує техніку ортотропії і багатопетлевої дуги. Спеціалізується на корекції прикусу за допомогою брекет-систем, елайнеров, пластинкових апаратів, як знімних, так і незнімних, протезуванні щелепи у дітей при ранній втраті молочних зубів
Лікар Ортодонт, Стоматолог Осипенко Олег В'ячеславович на Doc.ua
Олег В'ячеславович стоматолог-ортодонт з більш ніж п'ятирічним стажем професійної діяльності. Займається виправленням прикусу, проводить курс лікування дітей за допомогою систем ортодонтичних апаратів, виправляє і змінює напрямок оптимального росту щелеп, працює з порушенням функцій речеобразования, усуває неблагоріятние для розвитку лицьового скелета звички тощо. Доктор - постійний учасник семінарів, націлених на підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок в професії.